SMARTBOARD > Klientu atbalsts > Mācību centrs > Biežāk uzdotie jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā apskatīt mācību materiālus, kuri ievietoti šajā vietnē?

Lai apskatītu lejuplādētos mācību materiālus, datorā jābūt instalētai programmatūrai SMART Notebook. To var izdarīt bez maksas un izmantot 45 dienu izmēģinājuma versiju. Programmatūru var instalēt no ražotāja SMART Technologies mājas lapas www.smarttech.com sadaļas Support, Downloads and Drivers, izvēloties SMART Notebook. Nepieciešamās informācija par programmatūras instalēšanu atrodama šajā vietnē klientu atbalsta sadaļā par SMART Notebook lejupielādi un »

Vai interaktīvo tāfeli var izmantot rīka nozaudēšanas gadījumā?

Atbilde:   Rīku nozaudēšanas gadījumā, Jūs varat rīku plauktā trūkstošo rīku aizstāt ar jebkuru priekšmetu, kas nosedz LED indikatoru, un rakstīt vai vadīt interaktīvo tāfeli ar jebkuru citu priekšmetu vai pirksta pieskārienu.

Vai SMART Board interaktīvās tāfeles rīki ir triecienizturīgi, un vai tie satur barošanas elementus?

Atbilde:   SMART Board interaktīvās tāfeles rīku plaukta rīki ir butaforijas, kas veidoti no triecienizturīgas plastmasas un nesatur nekādus barošanas elementus. 

Vai SMART Board interaktīvā tāfele ir vadāma tikai ar speciāli šim procesam paredzētu rīku?

Atbilde:   Pateicoties rezistīvajai tehnoloģijai, kuru izmanto SMART Board interaktīvās tāfeles, tāfeles virsma reaģē uz jebkuru pieskārienu, līdz ar to Jums nav jāuztraucas par kādiem speciāliem rīkiem, ar kuru palīdzību var tikai vadīt interaktīvo tāfeli, jo Jūs tikpat labi kā ar rīku, šo tāfeli varat vadīt ar pirksta pieskārienu. Tomēr, lai skolotājus nesamulsinātu, uzsākot pirmos soļus »

Vai uz SMART Board interaktīvās tāfeles var rakstīt ar baltās tāfeles marķieriem?

Atbilde:   SMART Board interaktīvajām tāfelēm ir cieti pārklātā poliestera virsma, kas ir kondensāta droša un optimizēta projekcijai. Uz interaktīvās tāfeles virsmas drīkst rakstīt ar sausās tintes (dry-erase) marķieriem un tā ir viegli notīrāma ar baltās tāfeles tīrīšanas līdzekļiem.

Vai tiek nodrošināts klienta atbalsts pēc interaktīvās tāfeles iegādes?

Atbilde:   SIA „Baltijas Biroju Tehnoloģijas” nodrošina beztermiņa klientu palīdzības sniegšanu. Ikvienam, kam ir jautājumi par multimediju risinājumiem, tai skaitā SMART Board interaktīvās tāfeles komplektiem, pēc palīdzības droši var griezties pie mūsu darbiniekiem. SIA „Baltijas Biroju Tehnoloģijas” kā SMART Technologies vienīgais produkcijas izplatītājs Latvijas teritorijā nodrošina garantijas saistību izpildi SMART Technologies interaktīvajiem risinājumiem – tai skaitā »

Vai apmācības par interaktīvās tāfeles komplektu vada kvalificēts speciālists?

Atbilde:   Klientu apmācības pēc SMART Board interaktīvās tāfeles komplekta iegādes vada ražotāja SMART Technologies kvalificēts apmācības vadītājs, kas turklāt ir guvis pieredzi strādājot Latvijas izglītības iestādē par skolotāju un pēc kvalifikācijas ir pedagogs.

Vai SMART Board interaktīvās tāfeles komplektā ietilpst programmatūra?

Atbilde:   SMART Board interaktīvās tāfeles komplektācijā ietilpst izglītības iestādēm paredzētā programmatūra SMART Notebook. Tieši programmatūras priekšrocības pār citām interaktīvo tāfeļu ražotāju programmatūrām bieži ir bijis galvenais iemesls izvēles izdarīšanā par labu SMART Board interaktīvajiem risinājumiem. SMART Notebook programmatūra regulāri tiek atjaunināta, un visi atjauninājumi ir pieejami bez maksas.

Kādus digitālos mācību resursus ir iespējams izmantot ar SMART Board interaktīvajām tāfelēm?Kādus digitālos mācību resursus ir iespējams izmantot ar SMART Board interaktīvajām tāfelēm?

Atbilde:   Bez jebkādiem ierobežojumiem uz SMART Board interaktīvās tāfeles var strādāt ar sekojošiem mācību materiāliem: Dabas zinību materiāli – www.dzm.lv kā arī citu izdevēju sagatavotie interaktīvie materiāli, kurus bez jebkādiem ierobežojumiem Jūs varat izmantot uz SMART Board interaktīvās tāfeles. Izdevniecības Zvaigzne ABC interaktīvie materiāli – www.zvaigzne.lv Skolotāju sagatavotie interaktīvie materiāli, kas pieejami www.smartboard.lv vai www.Exchange.smarttech.com »

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool