SMARTBOARD > Ziņas

Ziņas

Skārienjūtīgo displeju programmatūras atjauninājums iQ 3.4

iQ 3.4 versijas jaunās funkcijas: Iespēja atspējot iQ programmatūru (tiem, kuri plāno izmantot SMART Board kā displeju). Pēc sistēmas palaišanas SMART Board interaktīvais displejs nonāks tieši ievades signālu atlases logā, kur tiks parādīts visu video ieeju tiešais priekšskatījums. Ja kāda video ieeja ir atzīmēta ar zvaigznīti, sistēma automātiski pārslēgsies uz šo pievienoto video ieeju.* Pierakstīšanās »

SMART Learning Suite Online iekļauta jauna aktivitāte

Tagad SLSO iekļauta jauna aktivitāte – komandu viktorīna Komandas viktorīna (Team Quiz) ir jauna aktivitāte, kuras pamatā ir Monstru viktorīna (Monster Quiz), kas nodrošina viktorīnas veidni vecākām klasēm. Skolēni strādā komandās savās ierīcēs, lai atbildētu uz atbilžu variantiem vai uz patiess/nepatiess jautājumiem. Uzvar pirmā komanda, kas atbild uz visiem jautājumiem.

SMART Board interaktīvo displeju lietošanas pamācības

Īsā pamācība noder, ja nav daudz laika Vadības paneļa pogu funkcijas, pieslēgvietu paneļa funkcijas, datora signāla demonstrēšana, pārslēgšanās uz iQ lietotni – šo un vēl citu informāciju uzzināsiet iepazīstoties ar SMART Board interaktīvo displeju lietošanas pamācībām. MX sērijas displeju lietošanas pamācība   6000 sērijas displeju lietošanas pamācība   7000 sērijas displeju lietošanas pamācība  

SMART Learning Suite Online jaunas iespējas

Tagad SLS Online importētajā SMART Notebook nodarbībā ir iespējams rediģēt objektus un mainīt tekstu. Atlasiet vajadzīgo objektu (attēlu vai tekstlodziņu), lai parādītu tā rediģēšanas rīkus. Objektu ir iespējams rotēt, dzēst, duplicēt un mainīt tā izmērus. Veiciet dubultklikšķi tekstlodziņā, lai rediģētu tekstu, un izmantojiet redzamo rīkjoslu, lai atlasīto tekstu noformētu.

Tagad SMART Learning Suite Online ir integrēts darbam ar Google Drive

  SMART Learning Suite integrācijas ar G-Suite galvenās iespējas: Izveidot SLS Online nodarbību uz Google Drive Atvērt SLS Online nodarbību tieši no Google Drive Sakārtot SLS Online nodarbības uz Google Drive Dalīties ar SLS Online nodarbību tieši no Google Drive Ja jūs esat speciālists, kas atbild par Google pakalpojumu administrēšanu skolā, varat pievienot SMART Learning »

Skārienjūtīgo displeju programmatūras atjauninājums iQ 3.3

iQ 3.3 versijas jaunās funkcijas: Notebook Lasītājs Izmaiņas aktivitātē “Izplatiet to!” tiek saglabātas (iepriekš netika saglabātas) Lietojot piegādes režīmu, lai koplietotu aktivitātes un balto tāfeli, izmaiņas failos netiek saglabātas (iepriekš tika saglabātas) Ekrāna kopīgošana Ar AirPlay vai Chromecast palīdzību displejā var attēlot līdz četrām ierīcēm (AM50/AM40 iQ iekārtās) Uzlabota Miracast pieslēguma apstrāde. Kad ierīce kopīgo »

SMART Notebook 19.0 ir klāt

SMART Notebook® 19 galvenie jaunumi Jauna importēšanas funkcija ļauj lietotājiem vieglāk importēt failus uz SMART Notebook. Šī funkcija nodrošina iespēju importēt failus kā statiskus attēlus vai kā attēlus un rediģējamu tekstu. Ir iespējams importēt PDF failus (Windows un Mac) un PowerPoint failus (tikai Windows). Jaunas iespēja pielāgot tēmu aktivitātē Lieliskā šķirošana (Super Sort), lai skolotāji »

Skārienjūtīgo displeju programmatūras iQ 3.2 jaunumi

iQ 3.2 versijas galvenās jaunās funkcijas: Notebook Lasītājs Paplašināts laukums (3×3 ekrāni) Jauni foni – Līniju papīrs, Rūtiņu papīrs, Melnā tāfele Var sākt un pārvaldīt darbavietas aktivitātes Baltā tāfele Education versijā pēc noklusējuma tiks izmantots Notebook lasītājs Business versijā pēc noklusējuma būs KAPP tāfele Aplikāciju bibliotēka Droša lietotņu izvietošana Multi-reģionu atbalsts Iespēja izvēlēties starp Ziemeļamerikas »

Kas jauns SMART Learning Suite tiešsaistes versijā?

Nodarbības koplietošana ar skolēniem Saite skolēniem nodrošina piekļuvi nodarbībai, kurai viņi iepriekš pievienojušies stundas laikā URL ir tieša saikne ar stundu (skolēni nav skolotāja klases daļa) “Stop Sharing” atspējo skolēnu piekļuvi nodarbībai Nodarbības koplietošana starp skolotājiem Saite citiem skolotājiem nodrošina piekļuvi nodarbības kopijai Saite ļaus skolotājiem saglabāt nodarbības kopiju adresāta SMART Learning Suite Online bibliotēkā »

Pilnveidojas darbs ar izglītības programmatūru komplektu SMART Learning Suite tiešsaistē

Pirms nepilna gada SMART Technologies piedāvāja iespēju strādāt ar mācību materiāliem un interaktīviem uzdevumiem un testiem tiešsaistē. Informējām par tām savus klientus, sagatavojām apmācību programmas un ievietojām vietnē smartboard.lv aprakstu, kā uzsākt darbu tiešsaistē. Tas lasāms sadaļā “Klientu atbalsts/ Lietotāju rokasgrāmata”  par SMART Learning Suite izmantošanu tiešsaistē. Šīs iespējas gada laikā nemitīgi tiek pilnveidotas, un tā »

2018./ 2019. mācību gada pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursi

Šajā gadā SMART Technologies mācību programmatūras iespējas kļuvušas vēl daudzveidīgākas, tādēļ visiem pedagogiem, kuri savā darbā izmanto interaktīvās SMART tāfeles un programmatūru, ir vēl plašākas iespējas efektīva mācību procesa organizācijai un daudzveidīgu prasmju attīstīšanai saviem skolēniem, izmantojot dažādas mācību metodes un mācību darba formas. Īpaši padomāts par mūsdienu mācību procesā ļoti aktuālajām individuāla darba iespējām »

21. gadsimts izglītībā

Viens no visbiežāk sastopamajiem tematiem rakstos, sarunās un diskusijās par izglītību ir 21. gadsimts ar straujo pārmaiņu procesiem pasaulē. Arvien vairāk saprotam, ka 21. gadsimts ir tagad un tepat. Arvien vairāk apzināmies, ka rītdiena var būt pavisam atšķirīga no vakardienas. Tie esam mēs, kurus skar straujās pārmaiņas, tādēļ arī jārīkojas mums pašiem. 21. gadsimta skola »

Autorizācija

Uzdod savu jautājumu

captcha

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool