SMARTBOARD > Ziņas

Ziņas

SMART jaunumi- septembris 2021

Lumio by SMART mākoņpakalpojuma vietnē jaumums- ir pieejama iespēja pievienot Koordinātu asu grafiku šablonu – Desmos. Šablonu iespējams pievienot ielogojoties https://suite.smarttech.com vietnē. Sadaļā, kurā ir iespēja pievienot jaunu slaidu var atrast Desmos koordinātu asu šablonu. Šo iespēju ir paredzēts izmantot tikai tiešsaistē, veiktās darbības nesaglabāsies. Pievienotajā attēla varat aplūkot Desmos slaida izskatu darba režīmā, kurā »

2021./ 2022. mācību gada pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursi

Pieaugušo neformālās izglītības iestāde “Baltijas Biroju Tehnoloģijas” piedāvā apgūt  profesionālās kompetences pilnveides programmas (iepriekš -A programma). Apmācību piedāvājumā ir SMART izglītības programmatūras komplekta divas programmas. Interaktīvo mācību materiālu veidošana un noformēšana SMART Notebook vidē Programmas apjoms – 6 akadēmiskās stundas Programmas mērķauditorija – vispārējās, profesionālās un pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogi Programmas uzdevums – sagatavot gatavu »

Interaktīvo displeju apkope uzsākot jauno 2021./2022. mācību sezonu

Ir pagājis vasaras brīvlaiks un skolēni kopā ar skolotājiem atgriežas mācību telpās un vidē. Tāpēc svarīgi pārbaudīt un sagatavot SMART interaktīvos displejus jaunajai sezonai. Zemāk uzskaitīti punkti, lai pārliecinātos vai viss darbojas un ir uzlikti jaunākie atjauninājumi. Displeja vizuālā pārbaude. Pārbaudit, vai displejam nav skrāpējumi un vizuāli defekti. Vai visi vadi iesprausti, nav redzami bojājumi. »

Sveicam, uzsākot jauno 2021./2022. mācību gadu

  Mīļie pedagogi un izglītības darbinieki Lai saulains, veselīgs un enerģisks jaunais 2021./2022. mācību gads! BBT kolektīvs

SMART jaunumi- jūnijs/jūlijs 2021

  No 26.jūnija SMART maina SMART Learning Suite Online nosaukumu uz Lumio. SLS online jeb jaunais Lumio by Smart, joprojām paliek izglītības programmatūras sastāvdaļa. Smart Leraning Suite: Lumio by Smart Smart Notebook Biežāk uzdotie jautājumi: Kas mainās? Nosaukums un SMART Learning Suite Online logo pārtop par Lumio by SMART. Kā izskatās jaunais logo? Jaunajā logo »

SMART jaunumi – maijs 2021

Maija mēnesī SMART nācis klajā ar trīs uzlabojumiem. Jaunumi pieejami web vidē izmantojot skolotāja piekļuvi: suite.smarttech.com vai arī MS Teams lietojot SMART Learning Suite pievienoto lapu. Iespēja importēt un kombinēt failus no dažādām vietām Veidojot jaunu vai rediģējot jau izveidotu mācību materiālu, ir iespēja importēt visu failu vai izvēlēties atsevišķas lapas no jau esošiem materiāliem, tādiem »

Divas jaunas iespējas Lumio: Vārdu meklēšanas aktivitāte un Izslēgt skaņu

Jaunie uzlabojumi pieejami tiešsaistē suite.smarttech.com vietnē, papildinot jau esošo aktivitāšu skaitu līdz 12. Savukārt, jaunā iespēja, izveidotajām aktivitātēm izslēgt skaņu uzlabo tiešsaistes darbu, izvairoties no papildus skaņas efektiem. Vārdu meklēšanas aktivitāte Jaunās aktivitātes šablons ļauj papildināt skolēnu klases darbu, piesaistot to uzmanību. Aktivitāte ir pieejama tikai tiešsaistē suite.smarttech.com vai caur MS Teams SMART Learning Suite aplikāciju. »

Lumio papildinājumi 2021

Jaunu mācību stundu veidošanas iespēja tiešsaistē https://suite.smarttech.com viena klikšķa attālumā. Viegla pārvaldība, aktivitāšu pievienošana un dalīšanās. Atjaunināts! Izmēģinājuma laikā (pirmās 45dienas) lietotājs var izmantot 50MB SLS platformas vietni un pēc izmēģinājuma laika beigām saglabājas piekļuve izveidotajiem materiāliem, tomēr zūd iespēja veidot jaunus materiālus. Iespēja pievienot jautājumu vai virsraksta lauku Izplatiet to! aktivitātē. To var pievienot »

Kā lejuplādēt un aplūkot failus uz SMART Board displeja

Ir gadījumi, kad darba procesā rodas nepieciešamība lejuplādēt PDF vai Microsoft failus uz SMART Board displeja. Šobrīd, lejuplādētos failus var ērti pārvaldīt pa tiešo no displeja. Vienreiz lejuplādējot failu, to ir iespējams atvērt caur aplikāciju. Failu atrašanās vieta uz displeja: Faili -> Publiskie faili ->Lejuplādes

SMART Board 6000S papildkomplektācijas rīki

Jaunajam SMART Board 6000S interaktīvajam displejam papildkomplektācijā ir piejami rīki: 4 dažādu krasu rakstāmrīki un to turētājs, ērti piestiprināms pie displeja “Magic Pen” – izgaistošu norāžu / piezīmju veikšanai un detaļu palielināšanai iekrāsošanas rakstāmrīks ar caurspidīgu krāsu. Vairāk informācijas un praktiskā pielietojuma var apskatīt pievienotajā video:

Video konferences ar interaktīvajiem SMART Board displejiem

Video konferences ar interaktīvajiem SMART Board displejiem Apgādājiet pedagogus ar rīkiem, kas nodrošina kvalitatīvas apmācības gan klātienē, gan attālināti. Izmantojot SMART Board interaktīvos displejus, pedagogi viegli koplieto ekrānus, tāfeles un citus nodarbību rīkus ar videokonferenču risinājumiem, piemēram, Zoom, Google Meet ™ un Microsoft Teams ™. Vienkārši pievienojiet Android ™ saderīgu UVC tīmekļa kameru, kurai ir »

SMART Learning Suite Online lietošanas pamācība video

Lumio lietošanas pamācība attālinātām mācībām (video)

Pamācība soli pa solim, kā lietot Lumio, kā tajā piereģistrēties, ievietot mācību materiālu, kā vadīt nodarbību attālināti, kā izskatās pedagoga un skolēna vide, atgriezeniskā saite. 00:00 – Darba uzsākšana 01:02 – piepazīšanās materiāls un paraugs, jaunu materiālu pievienošana 03:57 – sagatavotā materiāla izmantošana nodarbībā 05:24 – skolēnu pieslēgšanās attālinātajām mācībām 07:12 – skolēnu vides uzdevumu »

Autorizācija

Uzdod savu jautājumu

captcha

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool