SMARTBOARD > Ziņas

Ziņas

Skārienjūtīgo displeju programmatūras atjauninājums iQ 3.3

iQ 3.3 versijas jaunās funkcijas: Notebook Lasītājs Izmaiņas aktivitātē “Izplatiet to!” tiek saglabātas (iepriekš netika saglabātas) Lietojot piegādes režīmu, lai koplietotu aktivitātes un balto tāfeli, izmaiņas failos netiek saglabātas (iepriekš tika saglabātas) Ekrāna kopīgošana Ar AirPlay vai Chromecast palīdzību displejā var attēlot līdz četrām ierīcēm (AM50/AM40 iQ iekārtās) Uzlabota Miracast pieslēguma apstrāde. Kad ierīce kopīgo »

Kursi pedagogiem SMART

Aicinām piedalīties nodarbībā “Interaktīvu mācību materiālu veidošana digitālā vidē”

Aicinām piedalīties Pedagogu profesionālās kompetences pilnveides nodarbībā “Interaktīvu mācību materiālu veidošana digitālā vidē” Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā, Āgenskalna ielā 21 2019. gada 27. augustā no plkst. 9.30 līdz 14.00 Dalībnieku ieguvumi: Dalībnieki būs pilnveidojuši digitālās prasmes interaktīvu mācību materiālu veidošanā, izmantojot SMART Notebook programmatūru. Dalībnieki pratīs izveidot mācīšanās un novērtēšanas aktivitātes SMART Notebook vidē Pedagogi »

SMART Notebook 19.0 ir klāt

SMART Notebook® 19 galvenie jaunumi Jauna importēšanas funkcija ļauj lietotājiem vieglāk importēt failus uz SMART Notebook. Šī funkcija nodrošina iespēju importēt failus kā statiskus attēlus vai kā attēlus un rediģējamu tekstu. Ir iespējams importēt PDF failus (Windows un Mac) un PowerPoint failus (tikai Windows). Jaunas iespēja pielāgot tēmu aktivitātē Lieliskā šķirošana (Super Sort), lai skolotāji »

Skārienjūtīgo displeju programmatūras iQ 3.2 jaunumi

iQ 3.2 versijas galvenās jaunās funkcijas: Notebook Lasītājs Paplašināts laukums (3×3 ekrāni) Jauni foni – Līniju papīrs, Rūtiņu papīrs, Melnā tāfele Var sākt un pārvaldīt darbavietas aktivitātes Baltā tāfele Education versijā pēc noklusējuma tiks izmantots Notebook lasītājs Business versijā pēc noklusējuma būs KAPP tāfele Aplikāciju bibliotēka Droša lietotņu izvietošana Multi-reģionu atbalsts Iespēja izvēlēties starp Ziemeļamerikas »

Kas jauns SMART Learning Suite tiešsaistes versijā?

Nodarbības koplietošana ar skolēniem Saite skolēniem nodrošina piekļuvi nodarbībai, kurai viņi iepriekš pievienojušies stundas laikā URL ir tieša saikne ar stundu (skolēni nav skolotāja klases daļa) “Stop Sharing” atspējo skolēnu piekļuvi nodarbībai Nodarbības koplietošana starp skolotājiem Saite citiem skolotājiem nodrošina piekļuvi nodarbības kopijai Saite ļaus skolotājiem saglabāt nodarbības kopiju adresāta SMART Learning Suite Online bibliotēkā »

Pilnveidojas darbs ar izglītības programmatūru komplektu SMART Learning Suite tiešsaistē

Pirms nepilna gada SMART Technologies piedāvāja iespēju strādāt ar mācību materiāliem un interaktīviem uzdevumiem un testiem tiešsaistē. Informējām par tām savus klientus, sagatavojām apmācību programmas un ievietojām vietnē smartboard.lv aprakstu, kā uzsākt darbu tiešsaistē. Tas lasāms sadaļā “Klientu atbalsts/ Lietotāju rokasgrāmata”  par SMART Learning Suite izmantošanu tiešsaistē. Šīs iespējas gada laikā nemitīgi tiek pilnveidotas, un tā »

2018./ 2019. mācību gada pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursi

Šajā gadā SMART Technologies mācību programmatūras iespējas kļuvušas vēl daudzveidīgākas, tādēļ visiem pedagogiem, kuri savā darbā izmanto interaktīvās SMART tāfeles un programmatūru, ir vēl plašākas iespējas efektīva mācību procesa organizācijai un daudzveidīgu prasmju attīstīšanai saviem skolēniem, izmantojot dažādas mācību metodes un mācību darba formas. Īpaši padomāts par mūsdienu mācību procesā ļoti aktuālajām individuāla darba iespējām »

21. gadsimts izglītībā

Viens no visbiežāk sastopamajiem tematiem rakstos, sarunās un diskusijās par izglītību ir 21. gadsimts ar straujo pārmaiņu procesiem pasaulē. Arvien vairāk saprotam, ka 21. gadsimts ir tagad un tepat. Arvien vairāk apzināmies, ka rītdiena var būt pavisam atšķirīga no vakardienas. Tie esam mēs, kurus skar straujās pārmaiņas, tādēļ arī jārīkojas mums pašiem. 21. gadsimta skola »

Sveiciens svētku laikā!

Šīs dienas pirms Ziemassvētkiem ved mūs pretim kādam baltam klusumam, aiz kura ir kaut kas mīļš, sen aizmirsts un pazaudēts, kas mums atkal no jauna jāatrod… /K.Skalbe/  

Pieejams programmatūras SMART Notebook 18.1 atjauninājums

Visiem, kuri strādā ar SMART Notebook 18.0 versiju, būs patīkami uzzināt, ka pieejams kārtējais šīs programmatūras atjauninājums SMART Notebook 18.1. Kas jauns SMART Notebook® 18.1 versijā Pie objektu pildījuma un līniju krāsu izvēles ir pieejams krāsu atlases rīks, ar kuru var izvēlēties izkrāsot objektu vai līniju kāda cita objekta vai līnijas krāsā Ieviestas papildus izvēlnes »

Programmatūra SMART amp pārtrauc darboties

Līdz šim, pateicoties sadarbības programmatūrai SMART amp, bija iespējams piedāvāt skolēniem daudzveidīgas aktivitātes mazākām un lielākām grupām. Turpmāk šī programmatūra vairs netiek iekļauta SMART Learning Suite komplektā. Daudzveidīgas individuālas un sadarbības aktivitātes skolēniem var piedāvāt, strādājot ar SMART Learning Suite tiešsaistē. Par to vairāk var izlasīt klientu atbalsta sadaļā “Lietotāju rokasgrāmata”. Turpmākā informācija ir ļoti »

Klāt Ziemassvētku gaidīšanas laiks!

  Piepildījums nekad nav tik skaists, kā ilgošanās … Ejam caur Ziemassvētku gaidīšanas laiku ar gaišiem sapņiem, labām domām un darbiem, ar sirds siltumu!

Autorizācija

Uzdod savu jautājumu

captcha

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool