SMARTBOARD > Ziņas

Ziņas

SMART Board 6000S papildkomplektācijas rīki

Jaunajam SMART Board 6000S interaktīvajam displejam papildkomplektācijā ir piejami rīki: 4 dažādu krasu rakstāmrīki un to turētājs, ērti piestiprināms pie displeja “Magic Pen” – izgaistošu norāžu / piezīmju veikšanai un detaļu palielināšanai iekrāsošanas rakstāmrīks ar caurspidīgu krāsu. Vairāk informācijas un praktiskā pielietojuma var apskatīt pievienotajā video:

Video konferences ar interaktīvajiem SMART Board displejiem

Video konferences ar interaktīvajiem SMART Board displejiem Apgādājiet pedagogus ar rīkiem, kas nodrošina kvalitatīvas apmācības gan klātienē, gan attālināti. Izmantojot SMART Board interaktīvos displejus, pedagogi viegli koplieto ekrānus, tāfeles un citus nodarbību rīkus ar videokonferenču risinājumiem, piemēram, Zoom, Google Meet ™ un Microsoft Teams ™. Vienkārši pievienojiet Android ™ saderīgu UVC tīmekļa kameru, kurai ir »

Piedāvājam pedagogu apmācību tiešaistē

Tiešsaistes pakalpojumu iespējas mācību materiālu veidošanā un to pielietošanā attālinātām mācībām. Apjoms: 3 akadēmiskās stundas (3×40 min). Mērķis: Pilnveidota pedagogu izpratne par attālinātu mācību procesu ar iekļautu interaktīvu rīku izmantošanu. Uzdevumi: Gūt izpratni par attālināta mācību procesa īpatnībām (20 min); Gūt izpratni par SMART Learning Suite Online iespējām attālinātā mācību procesā. (80 min); Gūt izpratni »

SMART Learning Suite Online lietošanas pamācība video

SMART Learning Suite Online lietošanas pamācība attālinātām mācībām (video)

Pamācība soli pa solim, kā lietot SLS Online, kā tajā piereģistrēties, ievietot mācību materiālu, kā vadīt nodarbību attālināti, kā izskatās pedagoga un skolēna vide, atgriezeniskā saite. 00:00 – Darba uzsākšana 01:02 – piepazīšanās materiāls un paraugs, jaunu materiālu pievienošana 03:57 – sagatavotā materiāla izmantošana nodarbībā 05:24 – skolēnu pieslēgšanās attālinātajām mācībām 07:12 – skolēnu vides »

Attālinātas mācības, izmantojot SMART Learning Suite Online

Atbalstot pāreju uz attālinātu apmācību un ņemot vērā WHO (World Health Organisation) rekomendācijas, mūsu partneris SMART piedāvā programmatūras SMART Learning Suite Online izmantošanu BEZ MAKSAS  līdz 30.06.2020 1. Kas ir SMART Learning Suite Online? Individuāla pieeja mācot un mācoties ir ļoti aktuāla un svarīga, un SMART Technologies piedāvā mūsdienīgus un ērtus risinājumus, lai atbalstītu skolotājus. »

Veco SLS mācību materiālu izmantošanas iespējas

Šobrīd aktuālā Smart Notebook 19.1 versija vairs neatbalsta Notebook failus, kuru aktivitātes veidotas ar SMART Notebook 15.0 un zemāku versiju, jo tie satur Adobe Flash. Veids kā demonstrēt (rediģēt nevar) vecos mācību materiālus –  jāinstalē datorā SMART Notebook Interactive Viewer. To var lejuplādēt https://download.cnet.com/SMART-Notebook-Interactive-Viewer/3000-2051_4-75852580.html Instalējot jāpievieno angļu un krievu valodas, tāpat datorā ir jābūt uzstādītam »

Attālināta apmācība, izmantojot SMART learning suite – piemērs

Attālināta apmācība izmantojot SMART. Kā izskatās pedagoga un kā – skolnieka vide. Šajā video to parādījām uz lielā ekrāna, taču šis process tieši tāpat ir vadāms arī no datora. Video izmantotās saites: pedagogiem: https://suite.smarttech.com/ skolēniem: https://hellosmart.com Pamācība un instrukcijas SLS online lietošanai – https://www.bbt.lv/wp-content/uploads/2020/03/SLS_online_16_03_2020.pdf apmācību piemērs aktivitāšu sagatavošanai – https://youtu.be/D152FCWQ5Pc (mūzikas stunda) Digitālie mācīu materiāli »

Skārienjūtīgo displeju programmatūras atjauninājums iQ 3.4

iQ 3.4 versijas jaunās funkcijas: Iespēja atspējot iQ programmatūru (tiem, kuri plāno izmantot SMART Board kā displeju). Pēc sistēmas palaišanas SMART Board interaktīvais displejs nonāks tieši ievades signālu atlases logā, kur tiks parādīts visu video ieeju tiešais priekšskatījums. Ja kāda video ieeja ir atzīmēta ar zvaigznīti, sistēma automātiski pārslēgsies uz šo pievienoto video ieeju.* Pierakstīšanās »

SMART Learning Suite Online iekļauta jauna aktivitāte

Tagad SLSO iekļauta jauna aktivitāte – komandu viktorīna Komandas viktorīna (Team Quiz) ir jauna aktivitāte, kuras pamatā ir Monstru viktorīna (Monster Quiz), kas nodrošina viktorīnas veidni vecākām klasēm. Skolēni strādā komandās savās ierīcēs, lai atbildētu uz atbilžu variantiem vai uz patiess/nepatiess jautājumiem. Uzvar pirmā komanda, kas atbild uz visiem jautājumiem.

SMART Board interaktīvo displeju lietošanas pamācības

Īsā pamācība noder, ja nav daudz laika Vadības paneļa pogu funkcijas, pieslēgvietu paneļa funkcijas, datora signāla demonstrēšana, pārslēgšanās uz iQ lietotni – šo un vēl citu informāciju uzzināsiet iepazīstoties ar SMART Board interaktīvo displeju lietošanas pamācībām. MX sērijas displeju lietošanas pamācība   6000 sērijas displeju lietošanas pamācība   7000 sērijas displeju lietošanas pamācība  

SMART Learning Suite Online jaunas iespējas

Tagad SLS Online importētajā SMART Notebook nodarbībā ir iespējams rediģēt objektus un mainīt tekstu. Atlasiet vajadzīgo objektu (attēlu vai tekstlodziņu), lai parādītu tā rediģēšanas rīkus. Objektu ir iespējams rotēt, dzēst, duplicēt un mainīt tā izmērus. Veiciet dubultklikšķi tekstlodziņā, lai rediģētu tekstu, un izmantojiet redzamo rīkjoslu, lai atlasīto tekstu noformētu.

Tagad SMART Learning Suite Online ir integrēts darbam ar Google Drive

  SMART Learning Suite integrācijas ar G-Suite galvenās iespējas: Izveidot SLS Online nodarbību uz Google Drive Atvērt SLS Online nodarbību tieši no Google Drive Sakārtot SLS Online nodarbības uz Google Drive Dalīties ar SLS Online nodarbību tieši no Google Drive Ja jūs esat speciālists, kas atbild par Google pakalpojumu administrēšanu skolā, varat pievienot SMART Learning »

Autorizācija

Uzdod savu jautājumu

captcha

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool