SMARTBOARD > Ziņas

Ziņas

Pieejams programmatūras SMART Notebook 18.1 atjauninājums

Visiem, kuri strādā ar SMART Notebook 18.0 versiju, būs patīkami uzzināt, ka pieejams kārtējais šīs programmatūras atjauninājums SMART Notebook 18.1. Kas jauns SMART Notebook® 18.1 versijā Pie objektu pildījuma un līniju krāsu izvēles ir pieejams krāsu atlases rīks, ar kuru var izvēlēties izkrāsot objektu vai līniju kāda cita objekta vai līnijas krāsā Ieviestas papildus izvēlnes »

Programmatūra SMART amp pārtrauc darboties

Līdz šim, pateicoties sadarbības programmatūrai SMART amp, bija iespējams piedāvāt skolēniem daudzveidīgas aktivitātes mazākām un lielākām grupām. Turpmāk šī programmatūra vairs netiek iekļauta SMART Learning Suite komplektā. Daudzveidīgas individuālas un sadarbības aktivitātes skolēniem var piedāvāt, strādājot ar SMART Learning Suite tiešsaistē. Par to vairāk var izlasīt klientu atbalsta sadaļā “Lietotāju rokasgrāmata”. Turpmākā informācija ir ļoti »

2018./ 2019. mācību gada pedagogu profesionālās kompetences pilnveides iespējas

Šajā gadā SMART Technologies mācību programmatūras iespējas kļuvušas vēl daudzveidīgākas, tādēļ visiem pedagogiem, kuri savā darbā izmanto interaktīvās SMART tāfeles un programmatūru, ir vēl plašākas iespējas efektīva mācību procesa organizācijai un daudzveidīgu prasmju attīstīšanai saviem skolēniem, izmantojot dažādas mācību metodes un mācību darba formas. Īpaši padomāts par mūsdienu mācību procesā ļoti aktuālajām individuāla darba iespējām »

Klāt Ziemassvētku gaidīšanas laiks!

  Piepildījums nekad nav tik skaists, kā ilgošanās … Ejam caur Ziemassvētku gaidīšanas laiku ar gaišiem sapņiem, labām domām un darbiem, ar sirds siltumu!

Latvija svin!

Latvijā es dzīvoju, Latvijā es elpoju, Latvijā es cerēju Jaunu, skaistu Latviju! /Kārlis Skalbe/ Skaistu un svinīgu Latvijas svētku laiku mums visiem!

Sveiciens Skolotāju dienā!

Iedvesma ir vērtīga dāvana. Līdzko kļūstam iedvesmoti, nespējam neiedvesmot arī citus, dāvājot šo dāvanu tālāk. Lai izdodas!

Individualizēts mācību darbs tiešsaistē

Individuāla pieeja mācot un mācoties ir ļoti aktuāla un svarīga, un SMART Technologies piedāvā mūsdienīgu un ērtu risinājumu, lai atbalstītu skolotājus. Tagad izglītības programmatūras komplektam “SMART Learning Suite” jaunas iespējas tiešsaistē. No komplektā ietilpstošajām aplikācijām darbam tiešsaistē izmanto “SMART Notebook”, “SMART lesson activity builder” un “SMART response 2”. Kādas iespējas ir darbam tiešsaistē? pieeja mācību »

SMART Notebook 18.0 jau klāt

  Lai arī 2018. gads jau pusē, skolotāji, kuri strādā ar interaktīvajām tāfelēm un skārienjutīgajiem displejiem SMART Board, mācību materiālu veidošanai līdz pat mācību gada beigām izmantoja SMART Notebook 17.  Tomēr nupat ir nākusi klajā atjaunināta SMART Notebook 18.0 versija. Tādēļ visas skolas, kuras izmantot licencētas SMART Notebook 17.1.1. versijas, aicinām pirms jaunā mācību gada »

Sveiciens Vasaras Saulgriežu laikā!

Līgo saule, līgo bite Pa lielo tīrumiņu, Saule sienu kaltēdama, Bite ziedus lasīdama.

Zvaigzne ABC iegūst Starptautisku izcilības balvu Londonas grāmatu tirgū

Priecājamies kopā ar Zvaigzne ABC par mūsu sadarbības partneru izcilajiem sasniegumiem. Apgāds Zvaigzne ABC tika izvirzīts Londonas Grāmatu tirgus Starptautiskās izcilības balvai 2018 (International Excellence Awards 2018) kategorijā Baltijas valstu mācību materiālu izdevējs (The Market Focus Baltics Education Publisher Award). Īpašā ceremonijā Londonā 10. aprīļa vakarā šo balvu Zvaigzne ABC patiešām saņēma. Materiāls pieejams “The »

Lai Lieldienas atnes pavasari!

Projām gāja zili ledi, Nu būs zelta vasariņa; Būs ievām balti ziedi, Būs kokiem zaļas lapas.        

Mācību mērķi saskaņā ar Blūma taksonomiju un spēļu elementi SMART Technologies izglītības programmatūrā

Pēdējā laikā arvien vairāk izglītības terminoloģijā ienāk spēle – spēļu elementi mācību procesā, mācīšanās ar spēļu palīdzību. Ko īsti tas nozīmē un, vai tas nav pretrunā ar Blūma taksonomijā definēto augstāko izziņas līmeņu attīstīšanu? Mācību mērķu raksturojums pēc Blūma taksonomijā minētajiem izziņas līmeņiem: Zināšanas – zina, atceras terminus, jēdzienus, faktus, likumus, aprakstus, spēj atstāstīt, atpazīt, nosaukt. »

Autorizācija

Uzdod savu jautājumu

captcha

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool