SMARTBOARD > Ziņas

Ziņas

Pilnveidojas darbs ar izglītības programmatūru komplektu SMART Learning Suite tiešsaistē

Pirms nepilna gada SMART Technologies piedāvāja iespēju strādāt ar mācību materiāliem un interaktīviem uzdevumiem un testiem tiešsaistē. Informējām par tām savus klientus, sagatavojām apmācību programmas un ievietojām vietnē smartboard.lv aprakstu, kā uzsākt darbu tiešsaistē. Tas lasāms sadaļā “Klientu atbalsts/ Lietotāju rokasgrāmata”  par SMART Learning Suite izmantošanu tiešsaistē. Šīs iespējas gada laikā nemitīgi tiek pilnveidotas, un tā »

2018./ 2019. mācību gada pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursi

Šajā gadā SMART Technologies mācību programmatūras iespējas kļuvušas vēl daudzveidīgākas, tādēļ visiem pedagogiem, kuri savā darbā izmanto interaktīvās SMART tāfeles un programmatūru, ir vēl plašākas iespējas efektīva mācību procesa organizācijai un daudzveidīgu prasmju attīstīšanai saviem skolēniem, izmantojot dažādas mācību metodes un mācību darba formas. Īpaši padomāts par mūsdienu mācību procesā ļoti aktuālajām individuāla darba iespējām »

21. gadsimts izglītībā

Viens no visbiežāk sastopamajiem tematiem rakstos, sarunās un diskusijās par izglītību ir 21. gadsimts ar straujo pārmaiņu procesiem pasaulē. Arvien vairāk saprotam, ka 21. gadsimts ir tagad un tepat. Arvien vairāk apzināmies, ka rītdiena var būt pavisam atšķirīga no vakardienas. Tie esam mēs, kurus skar straujās pārmaiņas, tādēļ arī jārīkojas mums pašiem. 21. gadsimta skola »

Sveiciens svētku laikā!

Šīs dienas pirms Ziemassvētkiem ved mūs pretim kādam baltam klusumam, aiz kura ir kaut kas mīļš, sen aizmirsts un pazaudēts, kas mums atkal no jauna jāatrod… /K.Skalbe/  

Pieejams programmatūras SMART Notebook 18.1 atjauninājums

Visiem, kuri strādā ar SMART Notebook 18.0 versiju, būs patīkami uzzināt, ka pieejams kārtējais šīs programmatūras atjauninājums SMART Notebook 18.1. Kas jauns SMART Notebook® 18.1 versijā Pie objektu pildījuma un līniju krāsu izvēles ir pieejams krāsu atlases rīks, ar kuru var izvēlēties izkrāsot objektu vai līniju kāda cita objekta vai līnijas krāsā Ieviestas papildus izvēlnes »

Programmatūra SMART amp pārtrauc darboties

Līdz šim, pateicoties sadarbības programmatūrai SMART amp, bija iespējams piedāvāt skolēniem daudzveidīgas aktivitātes mazākām un lielākām grupām. Turpmāk šī programmatūra vairs netiek iekļauta SMART Learning Suite komplektā. Daudzveidīgas individuālas un sadarbības aktivitātes skolēniem var piedāvāt, strādājot ar SMART Learning Suite tiešsaistē. Par to vairāk var izlasīt klientu atbalsta sadaļā “Lietotāju rokasgrāmata”. Turpmākā informācija ir ļoti »

Klāt Ziemassvētku gaidīšanas laiks!

  Piepildījums nekad nav tik skaists, kā ilgošanās … Ejam caur Ziemassvētku gaidīšanas laiku ar gaišiem sapņiem, labām domām un darbiem, ar sirds siltumu!

Latvija svin!

Latvijā es dzīvoju, Latvijā es elpoju, Latvijā es cerēju Jaunu, skaistu Latviju! /Kārlis Skalbe/ Skaistu un svinīgu Latvijas svētku laiku mums visiem!

Sveiciens Skolotāju dienā!

Iedvesma ir vērtīga dāvana. Līdzko kļūstam iedvesmoti, nespējam neiedvesmot arī citus, dāvājot šo dāvanu tālāk. Lai izdodas!

Individualizēts mācību darbs tiešsaistē

Individuāla pieeja mācot un mācoties ir ļoti aktuāla un svarīga, un SMART Technologies piedāvā mūsdienīgu un ērtu risinājumu, lai atbalstītu skolotājus. Tagad izglītības programmatūras komplektam “SMART Learning Suite” jaunas iespējas tiešsaistē. No komplektā ietilpstošajām aplikācijām darbam tiešsaistē izmanto “SMART Notebook”, “SMART lesson activity builder” un “SMART response 2”. Kādas iespējas ir darbam tiešsaistē? pieeja mācību »

SMART Notebook 18.0 jau klāt

  Lai arī 2018. gads jau pusē, skolotāji, kuri strādā ar interaktīvajām tāfelēm un skārienjutīgajiem displejiem SMART Board, mācību materiālu veidošanai līdz pat mācību gada beigām izmantoja SMART Notebook 17.  Tomēr nupat ir nākusi klajā atjaunināta SMART Notebook 18.0 versija. Tādēļ visas skolas, kuras izmantot licencētas SMART Notebook 17.1.1. versijas, aicinām pirms jaunā mācību gada »

Sveiciens Vasaras Saulgriežu laikā!

Līgo saule, līgo bite Pa lielo tīrumiņu, Saule sienu kaltēdama, Bite ziedus lasīdama.

Autorizācija

Uzdod savu jautājumu

captcha

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool