SMARTBOARD > Klientu atbalsts > Mācību centrs > Biežāk uzdotie jautājumi > Vai tiek nodrošināts klienta atbalsts pēc interaktīvās tāfeles iegādes?

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai tiek nodrošināts klienta atbalsts pēc interaktīvās tāfeles iegādes?

Atbilde:  

SIA „Baltijas Biroju Tehnoloģijas” nodrošina beztermiņa klientu palīdzības sniegšanu. Ikvienam, kam ir jautājumi par multimediju risinājumiem, tai skaitā SMART Board interaktīvās tāfeles komplektiem, pēc palīdzības droši var griezties pie mūsu darbiniekiem. SIA „Baltijas Biroju Tehnoloģijas” kā SMART Technologies vienīgais produkcijas izplatītājs Latvijas teritorijā nodrošina garantijas saistību izpildi SMART Technologies interaktīvajiem risinājumiem – tai skaitā interaktīvās tāfeles SMART Board, digitālā dokumentu kamera SMART SDC – 330, balsošanas un novērtēšanas sistēmas komplektiem SMART Response u.c.

Klientu atbalsts, protams, tiek nodrošināts no ražotāja SMART puses. SMART Technologies regulāri atjauno un uzlabo interaktīvās tāfeles programmatūru, nodrošinot to ar visaktuālākajiem jaunumiem un funkcionālajām iespējām. Visus programmatūras atjauninājumus klienti var veikt bez maksas no ražotāja mājas lapas www.smarttechnologies.com, vai arī SMART produktu draiveru izvēlnē. Jums atliek tikai sekot līdzi atjauninājumu pieejamībai!


Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool