SMARTBOARD > Par mums > Par Baltijas Biroju Tehnoloģijas

Par mums

Par Baltijas Biroju Tehnoloģijas

SIA „Baltijas Biroju Tehnoloģijas”, reģ. Nr. 40003482515, Latvijas tirgū darbojas kopš 2000.gada. Uzņēmuma darbības pamatvirzieni ir multimediju aprīkojuma sistēmu projektēšana un ieviešana, piedāvājot klientiem pilnu sistēmas ieviešanas ciklu, sākot no pirmreizējās funkcionālo prasību noteikšanas līdz pat apmācībai darbam ar uzstādīto sistēmu un iekārtām, kā arī multimediju iekārtu vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība.

Mūsu mērķis ir piedāvāt klientam atbilstošāko risinājumu kvalitātes, funkcionalitātes un izmaksu ziņā.

Pašlaik SIA „Baltijas Biroju Tehnoloģijas” pārstāv Latvijas tirgū vadošus multimediju iekārtu ražotājus. Kā nozīmīgākos partnerus var minēt NEC Display Solutions (projektori, profesionālie LCD lielformāta displeji, video sienas, profesionālie galda LCD monitori, medicīniskie LCD monitori), SMART Technologies UMC (interaktīvās tāfeles un displeji, dokumentu kameras, interaktīvie risinājumi izglītības iestādēm un biznesa struktūrām, izglītības un biznesa programmatūra, konferenču sistēmas un citi interaktīvie risinājumi), Projecta (dažāda veidi projekcijas ekrāni, projektoru stiprinājumi un statīvi), EXTRON (multimediju komutatori, pārslēdzēji, vadības bloki, pieslēgumkārbas, kabeļi), Kramer (multimediju komutatori, pārslēdzēji, vadības bloki, pieslēgumkārbas, kabeļi), Vogels (projektoru, LCD displeju stiprinājumi), Chief (projektoru, LCD displeju stiprinājumi, statīvi, LCD displeju lifti). Visiem pārstāvētajiem ražotājiem SIA „Baltijas Biroju Tehnoloģijas” ir autorizēts servisa centrs.

Kopš 2015. gada ir nodibināta arī pieaugušo neformālās izglītības iestāde “Baltijas Biroju Tehnoloģijas”, lai paplašinātu klientu apmācību iespējas un piedāvātu plašāku apmācību programmu klāstu. Tā kā nozīmīga klientu daļa ir izglītības iestādes, tad īstenojam arī skolotāju profesionālās pilnveides A programmas.

SIA „Baltijas Biroju Tehnoloģijas” pastāvēšanas laikā ir realizējusi daudzveidīgus projektus un piegādes. Darbs tiek veikts ar plaša profila klientu spektru, visus klientus vieno vajadzība pēc kvalitatīvām multimediju iekārtām un sistēmām, kas ļautu efektīvi vadīt sanāksmes, konferences un apmācības. Realizētajos projektos ir bijušas dažādas sarežģītības multimediju sistēmas, konferenču un vadības sanāksmju zāļu aprīkošana ar projekcijas, apskaņošanas, tulkošanas, diskusiju, vadības un signālu apstrādes sistēmām. Tai skaitā realizēti arī ļoti lieli piegādes un uzstādīšanas projekti visā Latvijas teritorijā. Visi šie projekti tika realizēti noteiktajos līguma termiņos un pieprasītajā kvalitātē. Šo projektu sekmīgu pabeigšanu lielā mērā nodrošināja SIA „Baltijas Biroju Tehnoloģijas” darbinieku kolektīvs ar atbilstošām tehniskām un organizatoriskām iemaņām.


Autorizācija

Uzdod savu jautājumu

captcha

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool