SMARTBOARD > Klientu atbalsts > Mācību centrs > Biežāk uzdotie jautājumi > Kādus digitālos mācību resursus ir iespējams izmantot ar SMART Board interaktīvajām tāfelēm?Kādus digitālos mācību resursus ir iespējams izmantot ar SMART Board interaktīvajām tāfelēm?

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādus digitālos mācību resursus ir iespējams izmantot ar SMART Board interaktīvajām tāfelēm?Kādus digitālos mācību resursus ir iespējams izmantot ar SMART Board interaktīvajām tāfelēm?

Atbilde:  

Bez jebkādiem ierobežojumiem uz SMART Board interaktīvās tāfeles var strādāt ar sekojošiem mācību materiāliem:

  • Dabas zinību materiāli – www.dzm.lv
  • kā arī citu izdevēju sagatavotie interaktīvie materiāli, kurus bez jebkādiem ierobežojumiem Jūs varat izmantot uz SMART Board interaktīvās tāfeles.

Vienlaikus vēlamies vērst uzmanību uz to, ka ar SMART Board interaktīvajiem rīkiem (marķieris, zīmulis, starmetis u.c) Jūs varat darboties uz jebkura digitālā materiāla (Word, Excel, PowerPoint, interneta pārlūkiem, Adobe Acrobat Reader u.c).

Lietojot SMART Board interaktīvo tāfeli, Jūs nebūsiet ierobežots interaktīvo un digitālo materiālu izvēlē. Ar SMART Board interaktīvo tāfeli Jums būs daudz ērtāk strādāt ar programmām, kas radītas ierīcēm ar skārienjūtīgu darba virsmu.

Turklāt SMART Notebook programmatūra ir veidota lietotājam pēc iespējas saprotamāka, līdz ar to šī programmatūra ir lielisks instruments savu mācību materiālu veidošanā.


Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool