SMARTBOARD > Ziņas > SMART Notebook 18.0 jau klāt

Ziņas

SMART Notebook 18.0 jau klāt

 

Lai arī 2018. gads jau pusē, skolotāji, kuri strādā ar interaktīvajām tāfelēm un skārienjutīgajiem displejiem SMART Board, mācību materiālu veidošanai līdz pat mācību gada beigām izmantoja SMART Notebook 17.  Tomēr nupat ir nākusi klajā atjaunināta SMART Notebook 18.0 versija. Tādēļ visas skolas, kuras izmantot licencētas SMART Notebook 17.1.1. versijas, aicinām pirms jaunā mācību gada uzsākšanas instalēt programmatūras atjauninājumus.

Kādi jauninājumi sagaida lietotājus?

Viens no jaunumiem ir dizaina maiņa teksta un objektu īpašību izvēlnei. Krāsu palete un citi iestatījumi izskatīties nedaudz citādāk.

Būtiskāks un patīkamāks jaunums ir tas, ka ierobežotās bezmaksas programmatūras lietotājiem būs pieejams pilnekrāna režīms SMART Notebook materiālu demonstrēšanai. Līdz šim tas bija pieejams vienīgi licencētās versijas lietotājiem.

Vairāk par jaunumiem lasiet lietotāju rokasgrāmatā.

Tiem skolotājiem, kuru skolēni mācību procesā izmanto viedierīces, lai individualizētu darbu klasē, būs svarīgi, ka visas darbības ar mākonī ievietotiem materiāliem skolēni varēs veikt adresē hellosmart.com. Iepriekš interaktīvos uzdevumus skolēni meklēja vietnē classlab.com, bet ar SMART Notebook materiāliem tiešsaistē varēja strādāt vietnē hellosmart.com. Turpmāk pieeja visiem materiāliem un aktivitātēm būs no hellosmart.com, taču, dodoties uz classlab.com, notiks automātiska pāradresācija.


Autorizācija

Uzdod savu jautājumu

captcha

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool