SMARTBOARD > Ziņas > SMART Notebook 11 piedāvā jaunas iespējas, kas uzlabos studentu iesaistīšanos, padarīs mācību procesu radošāku un uzlabos tā efektivitāti

Ziņas

SMART Notebook 11 piedāvā jaunas iespējas, kas uzlabos studentu iesaistīšanos, padarīs mācību procesu radošāku un uzlabos tā efektivitāti

SMART Notebook 11 versija skolotājam dos iespēju SMART Notebook dokumentos integrēt tiešsaistes resursus, uzlabojot mācību procesu un tā efektivitāti. Iestrādātā tīmekļa pārlūkprogramma ļauj skolotājiem ievietot SMART Notebook dokumentā tiešsaistes režīma pārlūka lapu. Pēc tam lietotāji var uz šīs lapas satura veikt piezīmes, vai pievienot tam citu saturu. Jaunā versija sevī ietver papildprogrammas (widgets), piemēram, vārdnīcas un tulkotāja programmas, kas paver iespēju lietotājam ar roku uzrakstīt vaicājumu, saņemt atbildi un nosūtīt to uz SMART Notebook programmatūras lapu. Avatāru palīgprogramma (widgets) ļauj SMART Notebook 11 programmatūrā ievietot dinamisku avatāra runātāju un saglabāt to galerijā. SMART Notebook programmatūras izstrādes komplekts (Software Developement Kit) ļauj pedagogiem un izdevējiem izveidot neierobežotu skaitu tīmekļa papildprogrammas (widgets).
SMART Notebook 11 programmatūru būs iespējams bezmaksas lejupielādēt esošo licences turētājiem vai iegādāties to 2012. gada vasarā.
 
SMART Notebook 11 atbalsta Microsoft ® Windows 7 ®, Microsoft Windows XP ® un Mac Snow Leopard ® un Mac OSX Lion operētājsistēmas programmatūru.
 

Vairāk nekā seši miljoni skolotāju ir aktivizējuši SMART Notebook programmatūru, lai izveidotu mācību materiālus un stundas vairāk nekā 40 miljoniem studentu 175 valstīs visā pasaulē. Programmatūras jaunākā – 11. versija, balstās uz iepriekšējo šīs programmatūras versiju panākumiem, kā arī piedāvā vairākas jaunas funkcijas, kas ietver vēl radošākus un efektīvākus rīkus, lai palielinātu mijiedarbību starp skolotāju un skolēniem un skolēniem savā starpā. Plašākai informācijai par SMART Notebook 11 programmatūra, apmeklējiet smarttech.com/notebook11.

Jaunumi:
 • Aktivitāšu veidotājs – Ļauj skolotājiem veidot aktīvus objektus ar darbību veidotāja rīku, kas reaģē uz darbībām (animācijas un skaņas), kādas ir norādījis skolēns vai skolotājs.
 • Iestrādāts interneta pārlūks – Ievietojiet interneta pārlūku uzreiz SMART Notebook lapā.
 • Uzlabota kontekstuālā rīkjosla – Reaģē uz darbībām, piedāvājot lietotājam nepieciešamo rīku izvēli, kad tiek atlasīts kāds noteikts objekts.
 • Pastelis – Pasteļa (Crayon) funkcija ļauj studentiem radīt autentiskus pasteļa zīmējumus uz interaktīvās tāfeles.
 • Individuāli pielāgojama radošā pildspalva – Veido individuālus pildspalvas veidus, balstoties uz jebkuru attēlu.
 • Lapas atiestates (reset page) funkcija – Atjauno SMART Notebook programmatūras lapu tādā stāvoklī, kāda tā bija pie pēdējās saglabāšanas.
 • Audio ieraksts – Skaņas ieraksts uzreiz SMART Notebook dokumentā.
 • Žestu atpazīšana – SMART Notebook 11 iekļauj arī jaunus žestus, atbalstot četru pieskārienu atpazīšanu uz SMART Board 800 sērijas interaktīvajām tāfelēm un SMART Board 8070i interaktīvajiem displejiem. Tāpat programmatūra atpazīst jaunu žestu, pateicoties kuram objekti var tikt sagrupēti vai atgrupēti
 • Attēla pildījums figūrā- Pielāgo attēla izmērus, lai tas pilnībā nosegtu jebkuras figūras laukumu.
 • Tabulu uzlabojums – Vēl vieglāk tiek atbalstīta tabulas mērogošana, virzīšana vai modifi-kācija.
 • Jauna teksta ievades programma – Uzlabota teksta ievade un formatēšana.
 • Izgaistošā tinte – Iespēja izgaist jebkurai tintei.
 • Pilna ekrāna režīma rāmis – Iespēja ap lapu attēlot rāmi pilna ekrāna režīmā.


Autorizācija

Uzdod savu jautājumu

captcha

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool