SMARTBOARD > Ziņas > SMART Notebook 11 – JAU PIEEJAMS!!!

Ziņas

SMART Notebook 11 – JAU PIEEJAMS!!!

Ja Jums ir kāds no SMART produktiem – Jums šodien jājūtas kā svētkos!

Ilgi gaidītā SMART Notebook jaunākās 11. versijas parādīšanās ir notikusi. Vēl patīkamāku šo notikumu padara fakts, ka līdz ar jaunākās Notebook versijas iznākšanu, atjauninājumi ir pieejami arī SMART Response balsošanas sistēmas programmatūrai. Kā viens no daudzajiem uzlabojumiem ir SMART Ink digitālās tintes funkcionalitātes uzlabojumi, proti, iepriekšējās versijās SMART Ink bija digitālas piezīmes, kas tika veiktas uz kopējā loga, neatkarīgi no tā, kādas un cik programmatūras un aplikācijas ir atvērtas; šobrīd, pateicoties, jaunākajiem uzlabojumiem, ir iespējams veikt atsevišķas piezīmes uz katru no atvērtajām programmatūrām un aplikācijām, kā arī šīs piezīmes pēc tam saglabāt. Visi pieejamie atjauninājumi un uzlabojumi piedāvā vēl vairāk funkcionālu iespēju, kā uzlabot mācību procesu un padarīt mācību materiālus interesantākus, kā arī vēl vairāk veicina mijiedarbību starp skolotāju un skolēniem un skolēniem savā starpā.

SMART Notebook 11 ietver interneta pārlūku, kas ievieto interneta mājas lapas uzreiz Jūsu SMART Notebook dokumentā, veikt piezīmes pāri mājas lapai un paņemt un ienest saturu no mājas lapas Jūsu dokumentā. Jaunā versija sevī ietver papildprogrammas (widgets), piemēram, vārdnīcas un tulkotāja programmas, kas paver iespēju lietotājam ar roku uzrakstīt vaicājumu, saņemt atbildi un nosūtīt to uz SMART Notebook programmatūras lapu. Avatāru palīgprogramma (widgets) ļauj SMART Notebook 11 programmatūrā ievietot dinamisku avatāra runātāju un saglabāt to galerijā. SMART Notebook programmatūras izstrādes komplekts (Software Developement Kit) ļauj pedagogiem un izdevējiem izveidot neierobežotu skaitu tīmekļa papildprogrammas (widgets).

 SMART Notebook 3D rīki ir jauna iestrādāta funkcionalitāte, kas nodrošina iespēju importēt, apskatīt un manipulēt ar 3D saturu.

 Ja Jums jau ir kāda no SMART Notebook iepriekšējām versijām, Jūs varat lejupielādēt jaunāko SMART Notebook 11 versiju

Windows operētājsistēmai: 

smarttech.com/DownloadNotebook11Win

Mac operētājsistēmai:

smarttech.com/DownloadNotebook11Mac

 SMART Notebook 11 iezīmes:

 Interneta pārlūks – Ievieto interneta pārlūku SMART Notebook dokumentā

Uzlabota kontekstuālā rīkjosla – reaģē uz darbībām, piedāvājot lietotājam nepieciešamo rīku izvēli, kad tiek atlasīts kāds noteikts objekts.

Pastelis – pasteļa (Crayon) funkcija ļauj studentiem radīt autentiskus pasteļa zīmējumus uz interaktīvās tāfeles.

Atbalstītās operētājsistēmas – Microsoft® Windows® 7, Microsoft Windows XP, Mac Snow Leopard® un Mac OSX Lion

Aktivitāšu veidotājs – ļauj skolotājiem veidot aktīvus objektus ar darbību veidotāja rīku, kas reaģē uz darbībām (animācijas un skaņas), kādas ir norādījis skolēns vai skolotājs.

Lapas atiestates (reset page) funkcija – atjauno SMART Notebook programmatūras lapu tādā stāvoklī, kāda tā bija pie pēdējās saglabāšanas.

Attēla pildījums figūrā – pielāgo attēla izmērus, lai tas pilnībā nosegtu jebkuras figūras laukumu.

Jauna teksta ievades programma – uzlabota teksta ievade un formatēšana.

 


Autorizācija

Uzdod savu jautājumu

captcha

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool