SMARTBOARD > Ziņas > SMART Board E70 – interaktīvais displejs izglītības iestadēm

Ziņas

SMART Board E70 – interaktīvais displejs izglītības iestadēm

SB E70

notebook 11

SMART Board Displejs E70

Interaktivitāte ar augstas izšķirtspējas displeju

SMART Notebook

Tāpat kā lielākā daļa SMART interaktīvo risinājumu, arī SMART E70 interaktīvie displeji, nāk ar vairākas godalgas izglītības jomā saņēmušo programmatūru SMART Notebook ™, kas ir labākā pieejamā programmatūra, lai skolotāji paši izveidotu, pasniegtu un vadītu savas interaktīvās nodarbības. 

SMART ir radījuši speciāli klases telpām piemērotu interaktīvo šaura profila displeju SMART Board E70, kas apvieno izcilu pieskāriena nodrošināšanas pieredzi ar SMART Notebook programmatūras funkcionalitāti vienā 70” displejā.

Displeji ir aprīkoti ar skrāpējumu izturīgu stikla ekrānu, SMART patentēto DViT tehnoloģiju, kas nodrošina pieskārienu atpazīšanu. Pateicoties augstai izšķirtspējai un gaišam attēlam, šie displeji būs lieliski piemēroti, darbojoties ar vizuāli sarežģītiem uzdevumiem. Pateicoties iebūvētajiem skaļruņiem, displeji nodrošinās arī kvalitatīvu audio skaņu, kas uzlabos satura uztveri.

Šie eleganto profilu interaktīvie displeji ir ideāli piemēroti dabaszinību mācību stundām, kur augstas kvalitātes attēlam ir svarīga nozīme.

Pieskārienu žesti

Jūs varat izmantot skārienjūtīgo displeju virsmu, lai atvērtu dokumentus, uzsāktu aplikācijas un izmantotu plašās Interneta priekšrocības. Tā kā E70 displejs atbalsta Microsoft® Windows® 8 pieskāriena atpazīšanu, Jūs varat manipulēt ar objektiem, liekot tiem palielināties, rotēt, “aizslidināties” utt. 

SB E70 - 2

Iezīmes:

Tehniskie parametri

 

Paredzēts displeja kalpošanas laiks

Interaktīvā displeja paredzētais darba laiks ir 50 000 h.

Attēls-attēlā

Izmantojiet šo funkcionalitāti, lai vienlaicīgi apskatītu divus atsevišķus logus, piemēram, varat vienu logu atstāt video konferencei, otrā logā atstājot saturu – šādi Jūs pat video konferences laikā uzturēsiet saskarni ar saturu.

Rokas pieskāriens

Iespēja lietotājam vadīt interaktīvo displeju ar rokas pieskārienu.

Pieskāriena vadība

Izmanto vienkāršus, intuitīvus rokas un pirkstu pieskārienus, lai strādātu ar programmatūru, tai skaitā viena pirksta un divu pirkstu pieskārienus. E70 displejā ir iebūvēts multitouch atbalsts – tālummaiņa, rotēšana, objektu slidināšana. Šis risinājums atbalsta līdz pat 4 vienlaicīgus pieskārienus.

Brīvā iesaistīšanās

SMART Board E70 interaktīvie displeji ļauj diviem lietotājiem tūlītēji sākt darbu, bez nepieciešamības ieslēgt kādu speciālu režīmu, turklāt abi lietotāji var izmantot visu displeja virsmu, nevis strādāt kādā noteiktā virsmas apgabalā. Katrs lietotājs neatkarīgi no otra lietotāja var veikt dažādas darbības uz displeja virsmas, kā, piemēram, rakstīt ar digitālo tinti vai pārvietot objektus ar pirksta pieskārienu.

Garantija

Ražotāja garantija 2 gadi

 

Aktīvais izmērs 

70″ vai 177,8cm

Malu attiecība

16:10

Izšķirtspēja 

1080p

Audio nodrošinājums 

Integrēti divi 10W skaļruņi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

image035


Autorizācija

Uzdod savu jautājumu

captcha

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool