SMARTBOARD > Ziņas > SMART Board 6000 sērijas interaktīvie displeji

Ziņas

SMART Board 6000 sērijas interaktīvie displeji

SB6000

Pakāpieties vēl vienu soli augšup!

SMART interaktīvie displeji ir izcils rīks gan mācību procesa noturēšanai, gan sapulces vadībai – vairs nekādu ēnu uz projekcētās virsmas, nekādu uztraukumu par projektora spuldzes resursu, aizmirstiet par prezentācijas tehnisko pusi un koncentrējieties saturam.

Turklāt šo displeju tehniskie un funkcionālie parametri, ļaus mācību stundas vai sapulces vadītājam pasniegt savu informāciju tā, lai arī auditorija varētu domāt tikai par saturu.

 

Galvenās iezīmes:

4K Ultra HD izšķirtspējaAttēls nekad nav bijis tik izcils. Šiem drošajiem, bez atspīduma LED displejiem ir 4K Ultra HD attēla un teksta izšķirtspēja (3840 x 2160 pikseļi). Šī displeja tehniskie parametri nodrošinās iespēju no jebkuras vietas telpā saredzēt attēlus un izlasīt tekstu, kas, savukārt, ļaus skolēniem vai sapulces dalībniekiem vairāk iedziļināties stāstītajā un izprast aktuālo tēmu. SMART ink™ tehnoloģijaVeikt dažādas rakstiskas piezīmes gan mācību procesa laikā, gan sapulcēs vai semināros ir ne tikai ērts pieradums, bet pat nepieciešamība, lai uzsvērtu pasniegtā satura svarīgākos punktus. Pateicoties SMART ink tehnoloģijai, neatkarīgi no tā vai rakstīsiet ar pirkstu vai ar rīku, digitālā tinte izskatīsies tik reāla it kā ar pildspalvas tinti uz displeja virsmas rakstīta.
Silktouch™ tehnoloģijaDispleji ir aprīkoti ar patentētu tehnoloģiju, kas ir visprecīzākā pieskāriena tehnoloģija, pārklājot displeju no viena stūra līdz otram. Displeja vadība ar pirkstu notiek dabīgi, netraucēti, kas reizē ar izcilu precizitāti, nodrošina perfektu komfortu to lietojot. Pen iQ™ tehnoloģijaVairāki lietotāji, pieskaroties un veicot piezīmes pie viena displeja, var darboties netraucēti.

Pieskāriena atpazīšana

Atšķirīgi pieskārieni nozīmē atšķirīgu funkcionalitāti – pieskarieties ar rīku un rakstiet tekstu, ar pirkstu, lai pārvietotu objektus, un delnu, lai dzēstu tekstu.

SMART NOTENOOK programmatūraSMART interaktīvie displeji ir aprīkoti ar interaktīvo rīku platformu – SMART Notebook programmatūru, kas ir optimizēta darbībai uz šiem displejiem.

Veidojiet nodarbības plānu tajā pat vidē, kur veicat apmācību. Pasaulē atzītākā interaktīvā programmatūra ir izstrādāta tā, lai tās lietotājs nedomātu par programmatūru, tās funkcionalitāti, bet izmantotu tos darbībā, tādējādi neaizkavējot mācību procesu vai sapulces norisi.

Vairāku pieskārienu atbalstsNeatkarīgi no tā, vai izmantojat Windows vai Mac operētājsistēmu, nodrošinātie 4 pieskārienu punkti ļaus lietotājam izmantot vairāku pieskārienu žestus (multi-touch gestures), piemēram, vienlaicīga objekta tālummaiņa, rotācija un apgriešana.
SMART Board 6055 SMART Board 6065

SB6055sb6065


Autorizācija

Uzdod savu jautājumu

captcha

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool