SMARTBOARD > Ziņas > Programmatūra SMART amp pārtrauc darboties

Ziņas

Programmatūra SMART amp pārtrauc darboties

Līdz šim, pateicoties sadarbības programmatūrai SMART amp, bija iespējams piedāvāt skolēniem daudzveidīgas aktivitātes mazākām un lielākām grupām. Turpmāk šī programmatūra vairs netiek iekļauta SMART Learning Suite komplektā. Daudzveidīgas individuālas un sadarbības aktivitātes skolēniem var piedāvāt, strādājot ar SMART Learning Suite tiešsaistē. Par to vairāk var izlasīt klientu atbalsta sadaļā “Lietotāju rokasgrāmata”.

Turpmākā informācija ir ļoti svarīga tiem skolotājiem, kuri strādāja SMART amp vidē un veidoja mācību materiālus. Kā rīkoties, lai šie materiāli nepazustu? Katram pašam nepieciešams parūpēties par sagatavoto materiālu pārsūtīšanu uz izglītības programmatūras SMART Learning Suite tiešsaistes vidi.

Satura pārsūtīšana jāveic līdz 10. decembrim

  1. Reģistrējas smartamp.com
  2. Esošās virtuālās darba vietas (workspace *.ws) konvertē par veidnēm (workspace template *.wst)
  3. Lejuplādē SMART amp veidnes (*.wst) no Google Drive.
  4. Importē *.wst failus SMART Learning Suite tiešsaistes vidē tāpat kā *.notebook, *.ppt vai *.pdf failus.

Lai realizētu otro punktu – konvertēšanu, var izmantot SMART Technologies atbalsta informāciju.

Importētais materiāls automātiski tiks konvertēts par atsevišķu SMART Learning Suite tiešsaistes vidē izmantojamu failu un būs atrodams failu bibliotēkā.

Sākot ar šī gada 11. decembri vairs nebūs iespējams reģistrēties smartamp.com. Ja no sava Google diska atvērsiet tur saglabātās virtuālās darba vietas (workspace *.ws) vai veidnes (workspace template *.wst), tās automātiski tiks lejuplādētas un konvertētas par SMART Learning Suite tiešsaistes vidē izmantojamiem materiāliem.

 


Autorizācija

Uzdod savu jautājumu

captcha

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool