SMARTBOARD > Ziņas > Laipni lūgti SMART amp

Ziņas

Laipni lūgti SMART amp

SMART amp_sakums

SMART amp™ ir interaktīva mācību programmatūra, kas ir veidota lietošanai internetā. Šī programmatūra nodrošinās padziļinātāku un saturīgāku mācību pieredzi, izmantojot dažādas ar internetu aprīkotas ierīces neatkarīgi no ražotāja, iekārtas operētājsistēmas vai modeļa. 

Ar to studenti varēs savstarpēji ar vienaudžiem un skolotājiem strādāt vienā un tajā pašā darba virsmā, attīstot tās prasmes, kādas nepieciešamas, lai 21. gadsimtā gūtu panākumus. 

SMART amp_2
SMART amp_3

SMART amp nojauc barjeras

 

Pateicoties savstarpējai saziņai, izmantojot mobilās ierīces, skolēni arī ir daudz gatavāki šīs ierīces iesaistīt mācību procesā, turklāt ar SMART amp viņi varēs vēl ciešāk ar citiem skolēniem apspriest uzdevumus un strādāt pie tā atrisinājuma. Lai kur arī atrastos, skolēni un skolotājs var ātri piekļūt mācību stundai. Tāpat jebkurā vietā ir iespējams uzsākt plānotu vai spontāni izveidotu pārbaudes testu.

 

Tā kā SMART amp ir uz internetu balstīta programmatūra, tad tai var piekļūt ar pilnīgi jebkuru ierīci, kas atbalsta interneta piekļuvi.

Studenta vadītas ierīces ir 21. gadsimta klases sastāvdaļa

 

Ieviest mācību procesā studentu vadītas ierīces ir nedaudz izaicinoši, jo pastāv tik daudz iespēju un apsvērumu. Neatkarīgi no tā, vai izmantojat skolas iegādātas standartizētas ierīces vai izmantojat BYOD (Bring Your Own Device – no angļu val. -Atnes Sevis Paša Iekārtu) stratēģiju, SMART amp nodrošinās šo iekārtu pielāgojamību mācību procesam, savienojot vairākas ierīces kopīgam darbam gan šodien, gan arī turpmāk.

SMART amp_4

Un šis ir tikai stāsta sākums …

 


Autorizācija

Uzdod savu jautājumu

captcha

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool