SMARTBOARD > Ziņas > Individualizēts mācību darbs tiešsaistē

Ziņas

Individualizēts mācību darbs tiešsaistē

Individuāla pieeja mācot un mācoties ir ļoti aktuāla un svarīga, un SMART Technologies piedāvā mūsdienīgu un ērtu risinājumu, lai atbalstītu skolotājus. Tagad izglītības programmatūras komplektam “SMART Learning Suite” jaunas iespējas tiešsaistē. No komplektā ietilpstošajām aplikācijām darbam tiešsaistē izmanto “SMART Notebook”, “SMART lesson activity builder” un “SMART response 2”.

Kādas iespējas ir darbam tiešsaistē?

  • pieeja mācību materiāliem no jebkuras vietas, pierakstoties interneta vietnē;
  • var izmantot iepriekš izveidotos SMART Notebook materiālus, kurus viegli pārveidot darbam tiešsaistē;
  • iespējams integrēt stundā *ppt un *pdf materiālus;
  • var veidot gan individualizētas, gan sadarbības aktivitātes;
  • var izveidot lapas tikai skolotāja lietošanai;
  • ja nepieciešams, materiālam stundas laikā var pievienot lapu papildus skaidrojumiem un komentāriem;
  • ja nepieciešams, stundas laikā var pievienot aktivitāti atgriezeniskajai saitei vai ideju apkopojumam.

Programmatūra “SMART Notebook” ļauj ērti un kvalitatīvi veidot materiālus dažādu mācību priekšmetu stundām. Ātri un vienkārši var apgūt ievērojamu paņēmienu klāstu, lai skolotājs izveidotu papildinājumus vielas skaidrojumam un iesaistītu skolēnus aizraujošās aktivitātēs, kuras palīdz labāk izprast un apgūt mācību vielu. Jāņem vērā, ka, strādājot tiešsaistē, katram skolēnam var sagatavot individuālu uzdevumu, jo katrs varēs strādāt ar savu darba lapu.

Ar “SMART lesson activity builder” palīdzību skolotājs ļoti īsā laikā var sagatavot daudzveidīgus interaktīvus uzdevumus skolēnu zināšanu pārbaudei. Šie uzdevumi jāveic individuāli, pāros vai nelielās grupās. Skolotājam nav jārūpējas par uzdevuma noformējumu un interaktivitāti, tikai jāievada nepieciešamais saturs. Uzdevumus skolēni var pildīt ar personālajiem datoriem, viedtālruņiem vai planšetdatoriem. Arī šos uzdevumus var sagatavot individuālam darbam, tādējādi realizēt diferencētu pieeju mācību materiālam.

Programmatūra “SMART response 2” ļauj skolotājam stundā organizēt gan formatīvo, gan summatīvo vērtēšanu, lai iegūtu mācību procesā tik būtisko atgriezenisko saiti un dotu skolēniem iespēju pārbaudīt, kā viņi sapratuši vielu. Skolēni atbild uz jautājumiem, izmantojot personālos datorus vai mobilās ierīces (viedtālruņus un planšetdatorus), un saņem savu atbilžu procentuālu novērtējumu. Skolotājs eksportē pārskatu par visiem vērtējumiem MS Excel formātā.

Uzsākot jauno mācību gadu, piedāvāsim skolotājiem apgūt visu nepieciešamo, lai veiksmīgi izmantotu tiešsaistes piedāvātās priekšrocības un sagatavotu atbilstošus mācību materiālus. Pagaidām vairāk informācijas www.smartboard.lv klientu atbalsta sadaļā “Lietotāja rokasgrāmata”.

 


Autorizācija

Uzdod savu jautājumu

captcha

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool