SMARTBOARD > Ziņas > Pilnveidojas darbs ar izglītības programmatūru komplektu SMART Learning Suite tiešsaistē

Ziņas

Pilnveidojas darbs ar izglītības programmatūru komplektu SMART Learning Suite tiešsaistē

Pirms nepilna gada SMART Technologies piedāvāja iespēju strādāt ar mācību materiāliem un interaktīviem uzdevumiem un testiem tiešsaistē. Informējām par tām savus klientus, sagatavojām apmācību programmas un ievietojām vietnē smartboard.lv aprakstu, kā uzsākt darbu tiešsaistē. Tas lasāms sadaļā “Klientu atbalsts/ Lietotāju rokasgrāmata”  par SMART Learning Suite izmantošanu tiešsaistē.

Šīs iespējas gada laikā nemitīgi tiek pilnveidotas, un tā tas notiks arī turpmāk. Visus, kuri izmanto tiešsaistes iespējas, aicinu sekot informācijai vietnē smartboard.lv, kur vienmēr atrodami apraksti par jaunākajām iespējām.

Turpmāk pedagogi no SMART Technologies komandas var gaidīt sekojošas izstrādes tiešsaistes darbam:

  • Iespēju strukturēt un sakārtot mākonī augšupielādētos failus, iespējams, izmantojot arī Google Drive;
  • Iespēju kopīgot failus ar vairākiem kolēģiem;
  • Specifisku matemātikas rīku lietojumu tiešsaistē, kuri, iespējams, nebūt tieši tādi, kādus šobrīd izmanto SMART Notebook, bet piedāvās daudzveidīgākas iespējas;
  • Palielināsies izmantojamo simbolu skaits, veidojot interaktīvos uzdevumus un testus tiešsaistes vidē;
  • Būs vairāk iespēju skolotājam veikt redakcionālas izmaiņas sagatavotajos SMART Notebook materiālos tiešsaistes vidē, patlaban tādu iespēju nav;
  • Iespēja meklēt un pievienot attēlus no Google;
  • Skolēniem dot iespēju pašiem veidot materiālus un dalīties ar tiem.

Papildinājumu izstrāde un iespēju uzlabošana notiek nemitīgi, un katram pedagogam, kas izmanto SMART Learning Suite tiešsaistē, ir iespēja izteikt savu priekšlikumu vai nobalsot par jau izteiktu priekšlikumu. Lai iesniegtu savu priekšlikumu, tiešsaistē jānoklikšķina uz sava profila attēla un jāizvēlās “Request a feature” (pieprasīt iespēju).

 

 


Autorizācija

Uzdod savu jautājumu

captcha

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool