SMARTBOARD > Ziņas > 2018./ 2019. mācību gada pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursi

Ziņas

2018./ 2019. mācību gada pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursi

Šajā gadā SMART Technologies mācību programmatūras iespējas kļuvušas vēl daudzveidīgākas, tādēļ visiem pedagogiem, kuri savā darbā izmanto interaktīvās SMART tāfeles un programmatūru, ir vēl plašākas iespējas efektīva mācību procesa organizācijai un daudzveidīgu prasmju attīstīšanai saviem skolēniem, izmantojot dažādas mācību metodes un mācību darba formas. Īpaši padomāts par mūsdienu mācību procesā ļoti aktuālajām individuāla darba iespējām un sadarbību mazās grupās.

Pieaugušo neformālās izglītības iestāde “Baltijas Biroju Tehnoloģijas” ir gatava palīdzēt apgūt jaunāko un aktuālāko informāciju par SMART programmatūras iespējām. Ir izveidota un saskaņota arī jauna profesionālās kompetences pilnveides programma, kura papildina mūsu līdzšinējo piedāvājumu. Nenoliedzami, labi pārdomāta tehnoloģiju izmantošana ļauj mācību procesu padarīt efektīvāku, mūsdienīgāku un saprotamāku, kā arī palīdz skolēniem attīstīt ļoti svarīgu 21. gadsimta prasmi – brīvi un jēgpilni lietot tehnoloģijas atbilstoši situācijai un nepieciešamībai.

Šajā mācību gadā piedāvājam trīs pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmas (iepriekš sauktas par A programmām). Par aktīvu un rezultatīvu piedalīšanos semināros dalībnieki saņems apliecības par tālākizglītības stundām.

Aktīvos un enerģiskos apmācību dalībniekus ar prieku gaidīsim un palīdzēsim apgūt jaunas zināšanas un prasmes:

  1. Pie mums Dēļu ielā 4 (Mūkusalas Biznesa Centrā) jums ērtā laikā pēc vienošanās. Iepriekš sazinieties ar mums.
  2. Ja kādas skolas vai vairāku skolu pedagogi izveido 8 – 10 cilvēku grupu un nodrošina telpu ar interaktīvo tāfeli SMART Board un bezvadu interneta pieslēgumu, tad nodarbības varam vadīt konkrētajā skolā skolotājiem pieņemamā un ērtā laikā.

Lai veiksmīgi darbotos kursos, katram dalībniekam līdzi jāņem personālais dators, kurā patstāvīgi jāinstalē jaunākā programmatūras SMART Notebook izmēģinājuma versija no ražotāja SMART Technologies mājas lapas www.smarttech.com (iespēja saņemt aprakstu un konsultāciju).  Vēlams, lai darbam internetā tiktu izmantoti interneta pārlūki Google Chrome vai Microsoft Edge.

Un tagad vairāk informācijas par piedāvātajām programmām.

1.“Dažādu mācību darba formu organizēšanas iespējas un mācību materiālu sagatavošana ar izglītības programmatūru komplektu SMART Learning Suite”

Pedagogi padziļinās izpratni par jēgpilnu tehnoloģiju pielietojumu dažādās stundas organizācijas formās un atgriezenisko saiti mūsdienīgā mācību procesā. Tiks apgūta gan mācību materiālu veidošana ar SMART Notebook, gan SMART lab (nodarbību aktivitāšu veidotāja) izmantošana ātrai atgriezeniskās saites iegūšanai. Dalībnieki apgūs mobilo ierīču izmantošanu skolēnu zināšanu novērtēšanai ar SMART response 2. Ja iespējams, vēlams ņemt līdz arī planšetdatoru vai viedtālruni, kura ekrāna izmērs pa diagonāli nav mazāks par 5 collām. Pēc nodarbības jāsagatavo mācību stundas materiāls, izmantojot visu apgūto, un jāievieto www.smartboard.lv mācību materiālu sadaļā. Apliecība par 18 stundām.

2. “Interaktīvu mācību materiālu veidošana un noformēšana SMART Notebook vidē”

Pedagogi pilnveidos IKT prasmes daudzveidīgu interaktīvu mācību materiālu veidošanā un noformēšanā, izmantojot SMART Notebook vidi, kas veicinās skolēnu iesaistīšanos mācību vielas apguvē un paaugstinās mācību stundas efektivitāti. Pēc kursiem patstāvīgi jāsagatavo mācību materiāls ar SMART Notebook un jāievieto www.smartboard.lv mācību materiālu sadaļā. Pēc tam dalībnieks saņem apliecību par 12 stundām. Šī programma piemērota iesācējiem darbā ar SMART Notebook.

3.  “Diferencēšanas iespējas ar izglītības programmatūru komplektu SMART Learning Suite tiešsaistē”

Programmas realizēšana pilnveidos pedagogu IKT izmantošanas prasmes individualizētas pieejas realizēšanā katram skolēnam. Kursa laikā pedagogi apgūs tāda mācību materiāla sagatavošanu ar programmatūras SMART Notebook, interaktīvo uzdevumu veidošanas rīka SMART lesson activity builder un novērtējuma aplikācijas SMART response 2 iespējām, kuru skolēni, strādājot ar viedierīcēm, varēs izmantot individuāli vai mazās grupās. Ar mācību programmatūru komplektu SMART Learning Suite tagad iespējams strādāt tiešsaistē un realizēt diferencētu pieeju mācību procesam. Ieteicamas priekšzināšanas mācību materiālu veidošanā ar SMART Notebook. Apliecība par 6 stundām.


Autorizācija

Uzdod savu jautājumu

captcha

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool