SMARTBOARD > Par mums > Par SMART Technologies UMC

Par mums

Par SMART Technologies UMC

SMART savu darbību ir sācis 1987.gadā Kanādā. SMART jau 1991. gadā prezentēja pasaulē pirmo interaktīvo tāfeli un līdz šim brīdim saglabā līdera lomu šajā tirgus segmentā, piedāvājot viegli lietojamus, savstarpēji integrētus produktus un risinājumus, kas uzlabo mācīšanas procesu un mācību kvalitāti visā pasaulē. Jau vairāk kā 20 gadus inovācijas un nevainojama produktu kvalitāte ir bijusi SMART biznesa stūrakmens. SMART palīdz skolotājiem sasniegt labāku mācību procesu ar tehnoloģijām, kas veicina uz skolēnu vērstu mācības procesu. SMART panākums ir ciešā saikne ar mācību un biznesa kopienām, kas palīdz saprast gan viena, gan otra vēlmes un piedāvāt labāko risinājumu, kas apmierina un pārsteidz abas šīs kopienas. Pircēju uzticību ir palīdzējis iemantot kvalitatīvais produkts, lieliskā programmatūra, kā arī nemitīga inovāciju piedāvāšana interaktīvajām iekārtām. Šobrīd pasaulē vairāk kā 40 miljonu lietotāju savās klases telpās un birojos izmanto vairāk kā 2 miljonus SMART interaktīvās tāfeles. SMART produkti ir pieprasīti vairāk kā 175 valstīs.

Sākotnēji SMART piedāvāja tikai interaktīvās tāfeles, bet šobrīd interaktīvo risinājumu piedāvājumu klāsts ir iespaidīgs – bez plašā interaktīvo tāfeļu klāsta SMART piedāvā arī interaktīvos displejus, interaktīvos galdus, interaktīvos monitorus, skolēnu atbilžu/ balsošanas sistēmas, bezvadu planšetes, audio sistēmas, datu dokumentu kameras, konferences vadības programmatūru, pilnu klāstu ar mācības programmatūrām un citus dažādus risinājumus interaktīva mācību procesa veidošanai. Bez šiem produktiem, SMART piedāvā arī bezmaksas tiešsaistes mācību resursus, tiešsaistes skolotāju kopienu, apmācības un profesionālo pilnveidi.

SMART Technologies ir kļuvis par ievērojamāko interaktīvo tehnoloģiju ražotāju pasaulē 2011.gadā ieņemot 47,2% daļu no kopējā tirgus. SMART galvenā ražotne atrodas Kanādā, kā arī 2009.gadā tika atvērta jauna rūpnīca Eiropā, darot SMART produktus pieejamākus mūsu tirgum.

SMART Board interaktīvā tāfele

SMART Board interaktīvās tāfeles atšķiras no citiem ražotājiem ar sekojošām īpašībām:

  • Izmanto rezistīvo tehnoloģiju. Šī tehnoloģija ir patentēta un ļauj lietotājam vadīt interaktīvo tāfeli ar rokas pieskārienu. Iestrādāta pieskāriena atpazīšana, kad SMART Board kontrolieris atpazīst, kad tiek rakstīts ar digitālo marķieri, kad objektu vēlas pārvietot un kad dzēst.
  • SMART Board ir visaugstākās kvalitātes produkts, ko apstiprina tas, ka garantija tiek dota pilnīgi visām interaktīvās tāfeles sastāvdaļām 5 gadu garumā.
  • Lietošanas ērtums un vienkāršība. SMART Board veidots atceroties par lietotāju, tādejādi SMART ir rīku plaukts, no kura atliek tikai paņemt rīku, lai rakstītu vai dzēstu. Tādēļ arī ir izmantota iepriekšminētā pieskāriena atpazīšana un vadība ar roku. Programmatūra veidota funkcionāli bagāta, taču vienkārši izmantojama, atceroties labākos programmatūras standartus visas galvenās izvēlnes padarot pieejamas viena klikšķa attālumā.
  • Uzturēšanas un izmantošanas izmaksas. SMART Board nav viegli lūstošu sastāvdaļu, tāpēc uz bojāto iekārtu skaits no kopējā skaita ir mazāks nekā 0,2%. SMART Board nav nepieciešams sarežģītas servisa apkopes. Ikdienas apkopes var veikt jebkurš lokālais iestādes tehniskais speciālists. Programmatūras licencei nav ierobežojuma, kā arī jaunākās programmatūras versijas ir pieejamas bezmaksas. Tādejādi SMART Board ir vienmēr ar visjaunākajām funkcijām aprīkota interaktīvā tāfele, bez papildus izmaksām uz licenču atjaunošanu.


Autorizācija

Uzdod savu jautājumu

captcha

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool