SMARTBOARD > Mācību materiāli > Mācību priekšmets > Svešvalodas (Angļu, Krievu, Vācu) > WordBreaker

Cits, Svešvalodas (Angļu, Krievu, Vācu), Latviešu valoda un literatūra, Pirmsskola, Interešu izglītība, Vidusskola (10-12.klase), Sākumskola (1-4.klase), Pamatskola (5-9. klase), Vidžeti, Sociālās zinības (Ētika, Politika, Tiesības, u.c.)

WordBreaker

1 vote, vidējais: 4.00 no 51 vote, vidējais: 4.00 no 51 vote, vidējais: 4.00 no 51 vote, vidējais: 4.00 no 51 vote, vidējais: 4.00 no 5 (1 vērtējumi, vidējais: 4.00 no 5)
Tikai reģistrēti lietotāji var vērtēt.
Notiek ielāde...
Autors: Oksana Savčuka
Kategorija: Cits, Svešvalodas (Angļu, Krievu, Vācu), Latviešu valoda un literatūra, Pirmsskola, Interešu izglītība, Vidusskola (10-12.klase), Sākumskola (1-4.klase), Pamatskola (5-9. klase), Vidžeti, Sociālās zinības (Ētika, Politika, Tiesības, u.c.)
Lai lejupielādētu mācību materiālu reģistrējies vai autorizējies!

Apraksts

„WordBreaker” pievienojumprogramma (widget) sadala ierakstīto vārdu atsevišķos burtos. Ierakstiet tumši pelēkajā laukumā vārdu. Kreisajā apakšējā stūrī atrodas trīs taisnstūri. Ja tie stāv vienā rindā, tad, pēc nospiešanas uz balto bultiņu, burti ievietosies SMART Notebook darba lapā vienā rinda. Uzklikšķiniet uz taisnstūriem, un to izskats mainīsies. Ja taisnstūri nestāv vienā rindā, tad arī burti SMART Notebook darba lapā tiks ievietoti nejaušā secībā.


Autorizācija

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool