SMARTBOARD > Mācību materiāli > Mācību priekšmets > Matemātika (Algebra un Ģeometrija) > WeighingScales

Cits, Matemātika (Algebra un Ģeometrija), Interešu izglītība, Vidusskola (10-12.klase), Sākumskola (1-4.klase), Pamatskola (5-9. klase), Vidžeti, Dabaszinības (Fizika, Ķīmija, Bioloģija)

WeighingScales

0 votes, vidējais: 0.00 no 50 votes, vidējais: 0.00 no 50 votes, vidējais: 0.00 no 50 votes, vidējais: 0.00 no 50 votes, vidējais: 0.00 no 5 (0 vērtējumi, vidējais: 0.00 no 5)
Tikai reģistrēti lietotāji var vērtēt.
Notiek ielāde...
Autors: Oksana Savčuka
Kategorija: Cits, Matemātika (Algebra un Ģeometrija), Interešu izglītība, Vidusskola (10-12.klase), Sākumskola (1-4.klase), Pamatskola (5-9. klase), Vidžeti, Dabaszinības (Fizika, Ķīmija, Bioloģija)
Lai lejupielādētu mācību materiālu reģistrējies vai autorizējies!

Apraksts

„WeighingScales” pievienojumprogramma (widget) palīdzēs saprast svara jēdzienu. Augšējos lodziņos ierakstiet masu, un svari paradīs, kura puse ir smagāka. Var arī likt uz svariem atsvarus. Kad uz abām svaru pusēm būs vienāds svars, paradīsies zaļš ķeksītis. Nospiežot uz pogas „Reset” var atiestatīt uzdevumu un sākt pildīt to no sākuma. Lai SMART Notebook darba lapā ievietotu to svaru, ko rāda svari, nospiediet uz pogas ar bultiņu. Ar „Iestatījumu” pogas palīdzību var samainīt mērvienības un pielāgot atsvarus Jūsu vajadzībām.


Autorizācija

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool