SMARTBOARD > Mācību materiāli > Mācību priekšmets > Matemātika (Algebra un Ģeometrija) > Taisnleņķa trīsstūris

Vidžeti, Matemātika (Algebra un Ģeometrija), Interešu izglītība, Vidusskola (10-12.klase), Pamatskola (5-9. klase)

Taisnleņķa trīsstūris

0 votes, vidējais: 0.00 no 50 votes, vidējais: 0.00 no 50 votes, vidējais: 0.00 no 50 votes, vidējais: 0.00 no 50 votes, vidējais: 0.00 no 5 (0 vērtējumi, vidējais: 0.00 no 5)
Tikai reģistrēti lietotāji var vērtēt.
Notiek ielāde...
Autors: Oksana Savčuka
Kategorija: Vidžeti, Matemātika (Algebra un Ģeometrija), Interešu izglītība, Vidusskola (10-12.klase), Pamatskola (5-9. klase)
Lai lejupielādētu mācību materiālu reģistrējies vai autorizējies!

Apraksts

Pievienojumprogramma „Right-angled Triangle” sastāv no divām daļām – „Triangle Maker” (taisnleņķa trīsstūra veidošana, kas palīdz saprast hipotenūzas un katešu attiecību) un „Triangle Quiz” (uzdevumi Pitagora teorēmas nostiprināšanai).
Nospiediet uz „Trangle Maker”. Pārvietojot aplīšus uz trīsstūra stūriem, mainiet katešu garumus. Kad trīsstūris būs izveidots, nospiediet uz zilo bultiņu, kas atrodas pa labi no trīsstūra, un izveidotais trīsstūris tiks ievietots SMART Notebook darba lapā. Nospiežot un balto bultiņu pievienojumprogrammas nosaukumu joslā, var atgriezties pie sākotnējās izvēlnes.
Sadaļā „Triangle Quiz” atrodas uzdevums, kur jāatrod hipotenūzas vai katetes garumu. Pareizo atbildi jāieraksta tukšajā laukumā. Lai pārietu pie nākama uzdevuma, nospiediet uz „Next Question”.


Autorizācija

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool