SMARTBOARD > Mācību materiāli > Mācību priekšmets > Matemātika (Algebra un Ģeometrija) > Measuring Cup

Cits, Matemātika (Algebra un Ģeometrija), Pirmsskola, Sākumskola (1-4.klase), Pamatskola (5-9. klase), Vidžeti, Dabaszinības (Fizika, Ķīmija, Bioloģija)

Measuring Cup

0 votes, vidējais: 0.00 no 50 votes, vidējais: 0.00 no 50 votes, vidējais: 0.00 no 50 votes, vidējais: 0.00 no 50 votes, vidējais: 0.00 no 5 (0 vērtējumi, vidējais: 0.00 no 5)
Tikai reģistrēti lietotāji var vērtēt.
Notiek ielāde...
Autors: Oksana Savčuka
Kategorija: Cits, Matemātika (Algebra un Ģeometrija), Pirmsskola, Sākumskola (1-4.klase), Pamatskola (5-9. klase), Vidžeti, Dabaszinības (Fizika, Ķīmija, Bioloģija)
Lai lejupielādētu mācību materiālu reģistrējies vai autorizējies!

Apraksts

Izmantojiet „MeasuringCup” pievienojumprogrammu (widget), lai izpētītu tilpuma jēdzienu. Uzrakstiet Jums vēlamo apjomu tam paredzētajā lodziņā, un uz mērglāzes parādīsies sarkana līnija, kura norādīs, cik daudz ūdeni jāielej mērglāzē. Ienesot krūzītes ar ūdeni mērglāzē, piepildiet mērglāzi līdz sarkanās līnijas atzīmei. Nospiežot pogu „Reset”, var atiestatīt uzdevumu. Nospiežot uz pogas ar bultiņu, ierakstītais skaitlis tiks ievietots SMART Notebook darba lapā, bet nospiežot uz „Iestatījumu” pogas, var samainīt mērvienības.


Autorizācija

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool