SMARTBOARD > Mācību materiāli > Mācību priekšmets > Matemātika (Algebra un Ģeometrija) > Flash Card

Cits, Matemātika (Algebra un Ģeometrija), Informātika, Svešvalodas (Angļu, Krievu, Vācu), Latviešu valoda un literatūra, Mūzika, Sports, Vēsture un kultūras vēsture, Pirmsskola, Augstskola, Interešu izglītība, Vidusskola (10-12.klase), Sākumskola (1-4.klase), Pamatskola (5-9. klase), Vidžeti, Dabaszinības (Fizika, Ķīmija, Bioloģija), Ģeogrāfija, Sociālās zinības (Ētika, Politika, Tiesības, u.c.), Ekonomika

Flash Card

2 votes, vidējais: 5.00 no 52 votes, vidējais: 5.00 no 52 votes, vidējais: 5.00 no 52 votes, vidējais: 5.00 no 52 votes, vidējais: 5.00 no 5 (2 vērtējumi, vidējais: 5.00 no 5)
Tikai reģistrēti lietotāji var vērtēt.
Notiek ielāde...
Autors: Oksana Savčuka
Kategorija: Cits, Matemātika (Algebra un Ģeometrija), Informātika, Svešvalodas (Angļu, Krievu, Vācu), Latviešu valoda un literatūra, Mūzika, Sports, Vēsture un kultūras vēsture, Pirmsskola, Augstskola, Interešu izglītība, Vidusskola (10-12.klase), Sākumskola (1-4.klase), Pamatskola (5-9. klase), Vidžeti, Dabaszinības (Fizika, Ķīmija, Bioloģija), Ģeogrāfija, Sociālās zinības (Ētika, Politika, Tiesības, u.c.), Ekonomika
Lai lejupielādētu mācību materiālu reģistrējies vai autorizējies!

Apraksts

Lietojot „FlashCard” pievienojumprogrammu (widget), ļoti ātri un ērti var izveidot divpusējas kartītes. Pēc noklusējuma viena kartītes puse ir pelēkā krāsā, otra – oranža krāsā (krāsas var mainīt, aizpildot katru no pusēm). Lai izveidotu kartīti, jārīkojas sekojošā secībā:
1. pēc pievienojumprogrammas ieslēgšanas, uzklikšķiniet uz „Iestatījumu” pogas vienā kartītes pusē un aizpildiet to, ienesot attēlu vai uzrakstot tekstu. Kad aizpildīšana būs pabeigta, vēl reiz nospiediet uz „Iestatījumu” pogas. Tāda veidā Jūs saglabāsiet izmaiņas.
2. Kad pirmā kartītes puse būs gatava, uzklikšķiniet uz tās, un kartīte pagriezīsies ar otro pusi. Arī otrajā pusē nospiediet uz „Iestatījumu” pogas un noformējiet to, ienesot attēlu vai ierakstot tekstu.
3. Lai saglabātu rezultātu, vēl reiz nospiediet uz „Iestatījumu” pogas. Viss! Kartiņa ir gatava. Klikšķiniet uz tās, un kartiņa pagriezīsies ar dažādām pusēm.


Autorizācija

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool