SMARTBOARD > Mācību materiāli > Mācību priekšmets > Matemātika (Algebra un Ģeometrija) > Clock

Cits, Matemātika (Algebra un Ģeometrija), Svešvalodas (Angļu, Krievu, Vācu), Latviešu valoda un literatūra, Pirmsskola, Interešu izglītība, Sākumskola (1-4.klase), Vidžeti, Sociālās zinības (Ētika, Politika, Tiesības, u.c.)

Clock

2 votes, vidējais: 3.50 no 52 votes, vidējais: 3.50 no 52 votes, vidējais: 3.50 no 52 votes, vidējais: 3.50 no 52 votes, vidējais: 3.50 no 5 (2 vērtējumi, vidējais: 3.50 no 5)
Tikai reģistrēti lietotāji var vērtēt.
Notiek ielāde...
Autors: Oksana Savčuka
Kategorija: Cits, Matemātika (Algebra un Ģeometrija), Svešvalodas (Angļu, Krievu, Vācu), Latviešu valoda un literatūra, Pirmsskola, Interešu izglītība, Sākumskola (1-4.klase), Vidžeti, Sociālās zinības (Ētika, Politika, Tiesības, u.c.)
Lai lejupielādētu mācību materiālu reģistrējies vai autorizējies!

Apraksts

„Clock” pievienojumprogramma ir paredzēta, lai, nosaucot laiku, nostiprinātu iemaņas darbā ar pulksteņiem. Ar pirkstu pārvietojot bultiņas samainiet rādāmo laiku. Apakšējā daļā ar cipariem uzrakstiet laiku, ko rāda pulkstenis. Ja atbilde ir uzrakstīta pareizi, tad parādīsies zaļš ķeksītis, ja nē, tad jānospiež pogu „Reset”, lai ievadītu jauno atbildi. Ja tiks nospiests uz pogas ar bultiņu, tad ievadītais laiks parādīsies SMART Notebook darba lapā. Nospiežot uz „Iestatījumu” pogas, var izvēlēties 12 vai 24 stundu pulksteņa veidu.


Autorizācija

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool