SMARTBOARD > Klientu atbalsts > Mācību centrs > Kursi attālināti un/vai klātienē > Mācību materiālu un aktivitāšu veidošanas iespējas ar apmācību programmatūru Lumio by SMART

Kursi attālināti un/vai klātienē

Mācību materiālu un aktivitāšu veidošanas iespējas ar apmācību programmatūru Lumio by SMART

 

Apgūstot programmatūru komplektu, pedagogam būs iespēja pārveidot mācību stundas par kopīgu, atraktīvu un aktīvu pieredzi, izmantojot studentu piekļuves iespēju mācību stundai ar viedierīcēm vai datoriem, no jebkuras vietas, kur ir internets. Lumio ir digitāls rīks, kas viegli ļauj pārveidot PDF failus, Google slaidus, PowerPoint slaidus un SMART Notebook failus par interaktīvām aktivitātēm, grupas darbiem, individuāliem darbiem un aktivitātēs ar spēļošanas elementiem.

Apmācību laikā, tiks apgūta Lumio mācību stundu veidošanas principi un tehniskās mākoņvietas iespējas, piem., balss ieraksts zem slaida. Tāpat, praktiski izveidos uz spēļošanu balstītas aktivitātes, izveidos paškontroles jautājumu piemērus un uzdos jautājumus īsajām atbildēm, izmantojot iebūvētos šablonus.

Lai veiksmīgi strādātu šajā nodarbībā, katram dalībniekam jābūt izveidotam gmail e-pastam. Pēc nodarbībām dalībnieks saņem apliecību par 6 stundām. Sīkāka informācija pie mums.

 


Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool