SMARTBOARD > Klientu atbalsts > Mācību centrs > Kursi attālināti un/vai klātienē

Kursi attālināti un/vai klātienē

Dažādu mācību darba formu organizēšanas iespējas un mācību materiālu sagatavošana ar izglītības programmatūru Lumio by SMART

Pedagogi padziļinās izpratni par jēgpilnu tehnoloģiju pielietojumu dažādās stundas organizācijas formās un atgriezenisko saiti mūsdienīgā mācību procesā. Tiks apgūta gan mācību materiālu veidošana ar SMART Notebook, gan Lumio (nodarbību aktivitāšu veidotāja) izmantošana ātrai atgriezeniskās saites iegūšanai. Dalībnieki apgūs viedierīču izmantošanu skolēnu zināšanu novērtēšanai ar SMART un gūs ieskatu par skolēnu sadarbību veicinošu aktivitāšu veidošanu mākonī bāzētā vidē »

Mācību materiālu un aktivitāšu veidošanas iespējas ar apmācību programmatūru Lumio by SMART

  Apgūstot programmatūru komplektu, pedagogam būs iespēja pārveidot mācību stundas par kopīgu, atraktīvu un aktīvu pieredzi, izmantojot studentu piekļuves iespēju mācību stundai ar viedierīcēm vai datoriem, no jebkuras vietas, kur ir internets. Lumio ir digitāls rīks, kas viegli ļauj pārveidot PDF failus, Google slaidus, PowerPoint slaidus un SMART Notebook failus par interaktīvām aktivitātēm, grupas darbiem, »

Interaktīvu mācību materiālu veidošana un noformēšana SMART Notebook vidē

Apmācību gaitā dalībnieki apgūst interaktīvo uzdevumu izveidošanas principus, strādājot ar SMART Notebook programmu un pievienojumprogrammām. Darbā apgūs dažādu aktivitāšu veidotāju, programmatūras iebūvētos rīkus un praktiski izveidos sev noderīgus mācību materiālu paraugus. Pēc kursiem patstāvīgi jāsagatavo mācību materiāls ar SMART Notebook un jāievieto www.smartboard.lv mācību materiālu sadaļā. Pēc tam dalībnieks saņem apliecību par 6 stundām. Vairāk informācijas, sazinoties ar mums.

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool