SMARTBOARD > Klientu atbalsts > Mācību centrs > Kursi klātienē

Kursi klātienē

Dažādu mācību darba formu organizēšanas iespējas un mācību materiālu sagatavošana ar apmācību programmatūru SMART Learning Suite

Pedagogi padziļinās izpratni par jēgpilnu tehnoloģiju pielietojumu dažādās stundas organizācijas formās un atgriezenisko saiti mūsdienīgā mācību procesā. Tiks apgūta gan mācību materiālu veidošana ar SMART Notebook, gan SMART lab (nodarbību aktivitāšu veidotāja) izmantošana ātrai atgriezeniskās saites iegūšanai. Dalībnieki apgūs mobilo ierīču izmantošanu skolēnu zināšanu novērtēšanai ar SMART response 2 un gūs ieskatu par skolēnu sadarbību veicinošu aktivitāšu veidošanu mākonī bāzētā »

Mācību materiālu un aktivitāšu veidošanas iespējas ar apmācību programmatūru SMART Learning Suite

  Apgūstot programmatūru komplektu, būs iespēja veidot daudzveidīgus interaktīvus uzdevumus ar nodarbību aktivitāšu veidošanas rīku SMART lab. Galvenais nodarbības akcents tiks likts uz mākonī bāzēto programmatūru SMART amp, kas ļauj izveidot virtuālu darba vidi, kurā skolēni individuāli vai grupās strādā ar skolotāja izveidotiem uzdevumiem, izmantojot viedtālruņus, planšetdatorus vai personālos datorus. Lai veiksmīgi strādātu šajā nodarbībā, nepieciešama jaunākā SMART Notebook  izmēģinājuma versija »

Interaktīvu mācību materiālu veidošana un noformēšana SMART Notebook vidē

Pedagogi pilnveidos IKT prasmes daudzveidīgu interaktīvu mācību materiālu veidošanā un noformēšanā, izmantojot SMART Notebook vidi, kas veicinās skolēnu iesaistīšanos mācību vielas apguvē un paaugstinās mācību stundas efektivitāti. Nepieciešama jaunākā SMART Notebook izmēģinājuma versija, kura dalībniekiem patstāvīgi jāinstalē personālajos datoros (iespēja saņemt aprakstu un konsultāciju). Pēc kursiem patstāvīgi jāsagatavo mācību materiāls ar SMART Notebook un jāievieto www.smartboard.lv mācību materiālu sadaļā. Pēc tam dalībnieks saņem »

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool