SMARTBOARD > Klientu atbalsts > Ievads SMART Notebook programmatūrā

1. Nodaļa. Darba uzsākšana ar SMART Notebook programmatūru

Ievads SMART Notebook programmatūrā

Ar SMART Notebook (SN) programmas palīdzību jūs varat veidot .notebook datnes, kuras ietver vairākas darba lapas un katra darba lapa – vairākus objektus, īpašības un uzstādījumus. Jūs varat darba lapai pievienot brīvi zīmētus objektus, ģeometriskus objektus, taisnas līnijas, tekstu, grafiskus elementus, ar Adobe® Flash® Player savietojamu saturu, kā arī tabulas. Prezentācijas laikā saglabājiet klases uzmanību darbojoties ar objektiem SN darba lapā. Kad klase sniedz komentārus un ierosinājumus, pierakstiet tos darba lapā izmantojot digitālo tinti. Datni ar paplašinājumu .notebook  var atvērt ar SMART Notebook programmatūru Windows®, Mac vai Linux® operētājsistēmā. Jūs tāpat varat eksportēt Jūsu izveidoto dokumentu dažādākajos formātos, tai skaitā HTML un PDF.

Jūs varat ienest attēlus, darba lapu sagataves, multimedijas saturu un citus .notebook dokumentus konkrētajā darba lapā, pārkopējot tos no iebūvētās galerijas. Galerija tāpat nodrošina piekļuvi šādiem resursiem:

  • Svarīgākie galerijas elementi – vairāki tūkstoši attēli un multimedijas saturs sakārtots par konkrētiem mācību priekšmetiem.
  • Mācību stundas aktivitāšu rīki – individuāli pielāgojamu rīku un sagatavju kolekcija, kuru Jūs varat izmantot, veidojot profesionāla izskata un formāta interaktīvas mācību stundas.
  • SMART Exchange™ tiešsaistes kopiena – tiešsaistes kopiena, kur Jūs varat sameklēt mācību stundu plānus, attēlus un citas lietas, un dalīties ar Jūsu pašu veidotiem materiāliem.

Jūs varat savam dokumentam pievienot kāda cita dokumenta kopiju, saiti uz dokumentu vai saiti uz interneta lapu. Tas ļaus Jums ātri atrast un atvērt dokumentus un mājas lapas, kad Jūs veicat sava dokumenta prezentāciju.

Ieinstalējiet SMART Notebook rīkus un citu ražotāju pievienojumprogrammas lai pievienotu papildus funkcionalitāti SN programmatūrai. SMART Notebook rīki iekļauj:

  • 3D rīkus priekš SMART Notebook programmatūras,
  • Jauktās realitātes rīkus priekš SMART Dokumentu Kameras™,
  • SMART Notebook matemātikas rīkus.


Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool