SMARTBOARD > Klientu atbalsts > SMART Response vai Senteo balsošanas sistēmu jautājumu ievietošana

5.nodaļa. Objektu izveide

SMART Response vai Senteo balsošanas sistēmu jautājumu ievietošana

SMART Response (agrāk Senteo) interaktīvā balsošanas sistēma ir vērtēšanas rīks, kas radīts, lai uzlabotu mācību procesu. Tas ļauj Jums uzdot jautājumus skolēniem un saņemt rezultātus. Jūs varat izveidot SMART Response programmatūras jautājumus, izmantojot SMART Notebook.

2 PIEZĪME

Lai gan Jūs varat izveidot jautājumus, izmantojot SMART Notebook programmatūru, Jums ir uz sava datora jāuzinstalē SMART Response programmatūra, lai šos veiktu jautājumu parādīšanu caur balsošanas sistēmu.

2 Lai ievietotu SMART Response virsraksta lapu

1. Izveidojiet jaunu lapu, vai attēlojiet esošu tukšu lapu.

2. Izvēlieties Ievietot > SMART Response virsraksta lapa.

Parādīsies Ievietot virsraksta lapu logs.

3. Ierakstiet virsrakstu, priekšmetu un tēmu.

4. Izvēlieties pārbaudes veidu.

VAI

Izvēlieties veidu sarakstā Pielāgots, ierakstiet veidu un nospiediet OK.

5. Nospiediet Pievienot.

2 Lai ievietotu SMART Response jautājumus

1. Izvēlieties Ievietot > SMART Response jautājums.

Parādās Ievietot jautājumu logs.

2. Izvēlieties jautājuma veidu, kādu Jūs vēlaties pievienot, un nospiediet Tālāk.

3. Teksta logā ievadiet tekstu.

4. Ja Jūs izmantojat birkas, lai izveidotu Jūsu atskaitēm kategorijas, tad ierakstiet tās Birku logā un nospiediet Tālāk.

5. Skaitļu, daļskaitļu vai izteiksmju jautājumiem ievadiet pareizo atbildi vai izvēlieties iespēju Šis ir jautājums ar vairākiem atbilžu variantiem.

Vairāku izvēļu vai vairāku atbilžu jautājumiem, izvēlieties atbilžu daudzumu, ierakstiet atbildes, nospiediet Tālāk, un tad ievadiet pareizās atbildes vai izvēlieties iespēju Šis ir jautājums ar vairākiem atbilžu variantiem.

Teksta atbildēm, ierakstiet vienu līdz četrām pieņemamām atbildēm vai izvēlieties iespēju Šis ir jautājums ar vairākiem atbilžu variantiem.

2 PIEZĪME

Teksta atbilžu jautājumiem Jūs varat ievadīt līdz četrām atbildēm, kas atbalsta dažādu burtu izmēru lietošanu (piemēram, „dzelzs”, „Dzelzs” un „DZELZS”).

Skaitļu, daļskaitļu vai izteiksmju jautājumiem izmantojiet izteiksmju veidotāju, lai izveidotu izteiksmju jautājumu, un tad izmantojiet veidotāju, lai izveidotu pareizu izteiksmes atbildi.

2 PIEZĪME

SMART Response inteliģentā izteiksmju šķirošanas funkcija, balstoties uz Inteliģentās šķirošanas uzstādījumiem, kurus Jūs nodefinējat, salīdzina skolēnu atbildes ar pareizo izteiksmes atbildi, lai noteiktu, vai tās ir ekvivalentas.

6. Ierakstiet punktu daudzumu, ko skolēns saņems par pareizu atbildi.

2 IETEIKUMS

Vērtība var būt pilna vai decimāldaļskaitlis.

7. Ja Jūs vēlaties izveidot vairāku jautājumus, izvēlieties Ievietot citu un atkārtojiet darbības 2 – 7.

8. Nospiediet Pabeigt.

9. Papildus Jūs varat izmantot SMART Notebook rīkus, lai pievienotu attēlus vai ar ar Adobe Flash Player savietojamus materiālus no Galerijas.


Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool