SMARTBOARD > Klientu atbalsts > Mācību centrs > Lietotāju rokasgrāmata > Programmatūras atjaunināšana > SMART Notebook programmatūras atjaunināšana

Programmatūras atjaunināšana

SMART Notebook programmatūras atjaunināšana

Pirms nākamo darbību veikšanas pārliecinieties, ka Jūsu datoram ir pieslēgts internets!

Lai uzzinātu, vai Jūsu SMART programmatūrai ir pieejami atjauninājumi, kā arī, lai šos atjauninājumus īstenotu, Jums nepieciešams izpildīt šādas darbības:

  1. Noklikšķiniet uz SMART ikonas Jūsu datora darba virsmas apakšējā labajā pusē –  un izvēlieties „Pārbaudīt, vai  ir atjauninājumi un aktivizācija.”
  2. Uz datora virsmas parādīsies logs ar brīdinājumu par programmatūras atjauninājumu un kontroles jautājumu, vai Jūs tos vēlaties īstenot. Ja vēlaties izvēlētos atjauninājumus īstenot, klikšķiniet uz „Jā” pogas.
  3. Pēc augstāk minēto darbību veikšanas, tiks uzsākta jaunāko programmatūras atjauninājumu instalācija Jūsu datorā. Atkarībā no datora jaudas, instalācijas process var aizņemt vairāk laika. Kad programmatūra tiks atjaunināta, vēlreiz atvērsies SMART produktu atjaunināšanas logs. Ja tajā vairs nav pieejamu aktīvu „Atjaunināt„ ikonu, tad uz doto brīdi citi atjauninājumi nav pieejami.
  4. Ja Jūs veicat programmatūras 19.0 vai vecāku versiju atjaunināšanu uz programmatūras 21.0 versiju, Jums šajā solī būs pieejama aktīva ikona pretī SMART Notebook programmatūras ierakstam – noklikšķiniet uz tās.
  5. Lai uz Jūsu datora uzinstalētu jaunāko SMART Notebook programmatūras versiju 21.0. un apstipriniet savu izvēli noklikšķinot uz „Jā” pogas.

   Instalācijas procesa beigās, parādīsies brīdinājuma logs, kas apstiprinās veiksmīgu programmatūras instalēšanu Jūsu datorā.

  6. Atvērsies jauns logs – SMART produkta atjaunināšana, kurā parādīsies programmatūras aktuālais stāvoklis – vai programmatūra ir aktivizēta un vai tai ir pieejamas jaunākas versijas. Gadījumā, ja programmatūrai būs pieejama jaunāka versija, šajā logā pretī programmatūras nosaukumam parādīsies aktīva ikona „Atjaunināt” – uzklikšķiniet uz tās.


Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool