SMARTBOARD > Klientu atbalsts > Mācību centrs > Lietotāju rokasgrāmata > Jaunas SMART Notebook 21.0 iespējas > SMART Notebook 21 ir klāt

Jaunas SMART Notebook 21.0 iespējas

SMART Notebook 21 ir klāt

Divas jaunas iespējas SMART Learning Suite (SLS): Vārdu meklēšanas aktivitāte un Izslēgt skaņu

Jaunie uzlabojum pieejami tiešsaistē suite.smarttech.com vietnē, papildinot jau esošo aktivitāšu skaitu līdz 12. Savukārt, jaunā iespēja, izveidotajām aktivitātēm izslēgt skaņu uzlabo tiešsaistes darbu, izvairoties no papildus skaņas efektiem.

 

Vārdu meklēšanas aktivitāte

Jaunās aktivitātes šablons ļauj papildināt skolēnu klases darbu, piesaistot to uzmanību. Aktivitāte ir pieejama tikai tiešsaistē suite.smarttech.com vai caur MS Teams SMART Learning Suite aplikāciju. Tiek piedāvāti 3 sarežģītības līmeņi no vienkāršākā, kur var meklēt vārdus horizontāli un vertikāli, līdz sarežģītākam, kur var meklēt vārdus gan horizontāli, gan atpakaļskatā. Vārdu režģim maksimālais malas garums iespējams līdz 18 burtiem. Maksimālais vārdu skaits 20. Vārdus var pievienot ar latīņu burtiem, bez garumzīmēm.

 

Skaņas izslēgšana aktivitātēm

Vadot mācību stundu attālināti, šobrīd ir iespēja aktivitātes skaņu izlsēgt/ ieslēgt pēc vajadzības, tādejādi, skolotājs var nodot mutiskus norādījums uzdevumu izpildē. Skaņas kontrole aktivitātēm ir būtisks uzlabojums, gan attālinātām, gan klātienes apmācībām.

 

SMART jaunumi- maijs 2021

Maija mēnesī SMART nāk klajā ar trīs uzlabojumiem. Jauninājumi pieejami strādājot web vidē izmantojot skolotāja piekļuvi: suite.smarttech.com vai arī MS Teams lietojot SMART Learning Suite pievienoto lapu.

  • Iespēja importēt un kombinēt failus

Veidojot jaunu vai rediģējot jau izveidotu mācību materiālu, ir iespēja importēt visu failu vai izvēlēties atsevišķas lapas no jau esošiem materiāliem, tādiem kā PDF, Google Slide, MS PowerPoint, SMART Notebook failiem vai arī no SLS Online esošajām gatavajām nodarbībām savā bibliotēkā.

Lai to izdarītu- atveriet nodarbību rediģēšanas režīmā un tad izmantgojiet Import izvēlni, lai sakombinētu esošo failu ar jauniem darba materiāliem. Ir radīta iespēja pievienot tikai tās darba lapas, kuras vēlaties.

  • Iespēja pievienot paskaidrojošo (anotējošo) tekstu, vadot nodarbību

Tiešsaistes režīmā, pasniedzot nodarbību, neizejot no rādīšanas režīma, izmantojot sāna izvēlni A , ir iespēja pievienot paskaidrojošo tekstu.

* Šī iespēja nav pieejama lapām, kuras satur Youtube video klipus vai Interaktīvās aktivitātes

  • Iespēja dubicēt lapas

Pieejama iespēja ātri esošajai lapai izveidot dubikātu. To var izdarīt gan rediģēšanas/ sagatavošanas režīmā, gan nodarbības pasniegšanas režīmā.

SMART jaunumi jūnijs- jūlijs 2021

No 26.jūnija SMART maina SMART Learning Suite Online nosaukumu uz Lumio. SLS online jeb jaunais Lumio by Smart, joprojām paliek izglītības programmatūras sastāvdaļa.

Smart Leraning Suite:

      • Lumio by Smart
      • Smart Notebook

Biežāk uzdotie jautājumi:

Kas mainās?

Nosaukums un SMART Learning Suite Online logo pārtop par Lumio by SMART.

Kā izskatās jaunais logo?

Jaunajā logo ir jāņtārpiņš, kas atspoguļo spuldzes spīdēšanu un dzirksti, kam Smart programmatūra ir paredzēta.

Kad redzams jaunais nosaukums?

Sākot no 26.jūnija, ielogojoties jau ir redzams jaunais nosaukums un logo.

Kādas izmaiņas būs pieejamas, pēc ielogošanās?

Ar 26.jūniju nomainījās tikai nosaukums un logo. Pārējais saturs un funkcionalitāte paliek iepriekšējā. Tāpāt arī mācību materiāli- atrodas vecajās vietās, gan pedagogu, gan skolēnu piekļuve un saturs paliek iepriekšējais.

Kas notiek ar vecajiem mācību materiāliem? Vai dati būs zuduši?

Pedagogu mācību materiālus izmaiņas neskar. Viss paliek kā bija un kur bija.

Vai mainās URL jeb web lapas adrese?

Nē, visi eksistējošie esošie linki un saites turpina darboties, kā līdz šim.

Vai ir jāveic kādas izmaiņas SMART Admin Portālā?

Nav vajadzība veikt jebkādas izmaiņas vai labojumus. Esošie lietotāji turpina darboties kā līdz šim, savukārt, jaunie lietotājie tiek pieslēgti kā iepriekš.

Vai kopā ar Lumio tiek piedāvāta kāda neatkarīga programmatūra?

Nē, Lumio, joprojām, kopā ar SMART Notebook veido SMART Learning Suite izglītības komplektu.

Kāda ir pieredze lietojot Lumio SMART displejā un kas nav SMART? 

Vienīgā atšķirība ir tāda, ka SMART displejā ir tiešā piekļuve Lumio saturam un saturs tiek sinhronizēts.

What’s new in SMART Learning Suite Online – SMART Technologies


Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool