SMARTBOARD > Klientu atbalsts > Pārveidot ar roku rakstītus vārdus par tekstu

5.nodaļa. Objektu izveide

Pārveidot ar roku rakstītus vārdus par tekstu

Jūs varat rakstīt uz interaktīvās virsmas, izmantojot Rakstāmspalvas rīku vai Kaligrāfiskās tintes rīku, un pārveidot rakstīto par tekstu. SMART Notebook pārveido ar roku rakstīto arābu, ķīniešu (Ķīna), ķīniešu (Taivāna), dāņu, holandiešu, angļu (Kanāda), angļu (Lielbritānija), angļu (ASV), somu, franču (Kanāda), franču (Francija), vācu, grieķu, ungāru, itāļu, japāņu, korejiešu, norvēģu, poļu, portugāļu (Brazīlija), portugāļu (Portugāle), krievu, spāņu (Meksika), spāņu (Spānija), zviedru un turku valodās.

2 PIEZĪME

  • Ja Jūs izmantojat Windows 2000, Windows XP vai Windows Vista® Home operētājsistēmas, Jums ir jālejupielādē Microsoft® Tablet PC Recognizer, lai pārveidotu ar roku rakstīto vienkāršotā ķīniešu, tradicionālajā ķīniešu, korejiešu vai japāņu valodās.
  • Lai gan Jūs varat rakstīt vārdus ar Mākslinieciskajiem marķieriem, SMART Notebook neveiks rakstītā atpazīšanu kā tekstu.

2 Lai pārveidotu rakstīto par tekstu

1. Uzrakstiet nepieciešamo tekstu uz interaktīvās virsmas.

2 PIEZĪME

Tekstu rakstāt salīdzinoši cieši, horizontālā līnijā ar salasāmiem burtiem. Lai gan SMART Notebook var atpazīt un pārveidot arī slīpi rakstītu tekstu, ne vienmēr tas tiek darīts vienmērīgi precīzi.

2. Izvēlieties tekstu.

SMART Notebook rokraksta atpazīšanas funkcija salīdzina Jūsu rakstīto vārdu ar savu vārdnīcu un identificē Jūsu vārdu ar visvairāk atbilstošo vārdnīcas vārdu.

3. Nospiediet teksta objekta izvēlnes bultiņu.

Parādīsies izvēlne un attēlos līdzīgo vārdu sarakstu ar Atpazīt uzrakstu pa priekšu.

4. Ja Jūs vēlaties, lai SMART Notebook atpazīst vārdus citā valodā, izvēlieties Atpazīt kā, un piedāvātajā sarakstā izvēlieties kādu citu valodu. SMART Notebook atjaunos līdzīgos vārdus, iekļaujot starp tiem vārdus norādītajā valodā.

2 PIEZĪME

Ja Jūs nomaināt rokraksta atpazīšanas valodu, Jūs nenomaināt SMART Notebook saskarnes noklusējuma valodu vai operētājsistēmas valodu.

5. Izvēlieties vārdu no piedāvātā saraksta.

Lapā parādās izvēlētais vārds.


Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool