SMARTBOARD > Klientu atbalsts > Padarīt iespējamu SMART Board 800 interaktīvās tāfeles sērijas izmantošanu diviem lietotājiem

17. nodaļa. Divu lietotāju iespēja izmantot interaktīvo tāfeli

Padarīt iespējamu SMART Board 800 interaktīvās tāfeles sērijas izmantošanu diviem lietotājiem

Uz SMART Board 800 sērijas interaktīvās tāfeles vienlaicīgi var darboties 2 lietotāji. Abi lietotāji var izveidot un manipulēt ar objektiem jebkurā interaktīvās tāfeles virsmas vietā. Neviens no lietotājiem nav ierobežots kādā no interaktīvās tāfeles programmatūras darba lapas daļām.

Divu lietotāju režīms ir pieejams, kad Jūs paceļat rīku no rīku plaukta. Viens lietotājs izveido un manipulē ar objektiem ar pirkstu („Pieskārienu lietotājs”), kamēr otrs lietotājs to pašu dara ar rīku („rīku lietotājs”).

Divu lietotāju režīms var būt noderīgs šādos gadījumos:

  • Divi skolēni vienlaicīgi strādā pie viena uzdevuma uz interaktīvās tāfeles;
  • Skolotājs un skolēns vienlaicīgi strādā pie viena uzdevuma uz interaktīvās tāfeles;
  • Skolotājs vai students uz interaktīvās tāfeles uzdod jautājumu vai problēmu, bet otrs skolēns atbild uz jautājumu, vai risina problēmu.

2 PIEZĪME

Papildus pieskārienu lietotāja un rīku lietotāja vienlaicīgai darbībai uz tāfeles virsmas, Jums ir iespējams definēt divus rīku lietotājus, kas vienlaicīgi izmantos interaktīvo tāfeles virsmu. Tomēr šajā gadījumā, abi rīku lietotāji izmantos vienu un to pašu rīka veidu.

Rīku izvēle

Lai izvēlētos rīkus vai noteiktu rekvizītus, pieskārienu lietotājam ir jānospiež attiecīgā rīkjoslas poga vai jāvada Izvēlnes logu ar rīku. Zemāk redzams piemērs:

2

Lai izvēlētos rīkus vai noteiktu rekvizītus, rīku lietotājam ir jānospiež attiecīgā rīkjoslas poga vai jāvada Izvēlnes logu ar rīku. Zemāk redzams piemērs:

2

2 PIEZĪME

  • Ja rīku lietotājs nospiež pogu uz rīkjoslas ar pirkstu, nevis ar rīku, SMART Notebook programmatūra nomainīs izvēlēto rīku nevis rīka lietotājam, bet pieskārienu lietotājam.
  • Kad abi lietotāji (pieskārienu lietotājs un rīku lietotājs) atlasa vairāku objektus uz ekrāna, raustītā robežlīnija ap objektu abiem lietotājiem būs atšķirīgā krāsā.

2


Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool