SMARTBOARD > Klientu atbalsts > Mācību centrs > Lietotāju rokasgrāmata > SMART Notebook™ 10.8 > 9.nodaļa. Tabulu veidošana un lietošana > Objektu pievienošana tabulai

9.nodaļa. Tabulu veidošana un lietošana

Objektu pievienošana tabulai

Pēc tam, kad esat ievietojuši savā lapā tabulu, Jūs tās šūnās varat ievietot objektus, tai skaitā ar brīvu roku zīmētus objektus, ģeometriskas figūras, taisnas līnijas, teksta un grafika objektus.

2 PIEZĪME

Jūs varat pievienot tikai vienu objektu katrai šūnai. Ja Jūs vēlaties pievienot vairākus objektus šūnai, Jums vispirms šie objekti ir jāsagrupē.

2 Lai pievienotu objektu tabulai

1. Atlasiet objektu.

2. Ievelciet objektu tabulas šūnā.

2 PIEZĪME

Jūs nevarēsiet pārvietot objektu, ja tas būs nobloķēts pozīcijā.

Objekts parādās tabulas šūnā.

2 PIEZĪME

– Ja Jūs tabulai pievienojat teksta objektu, šūna pielāgojas teksta objekta izmēram, bet, ja Jūs pievienojat jebkura cita tipa objektus tabulai, objekts pielāgojas šūnas izmēram.

– Ja Jūs tabulai pievienojat Adobe Flash objektu, Jūs varat kontrolēt šo objektu, noklikšķinot ar datora peles labo taustiņu uz Flash objektu un izvēloties Flash > Atskaņot un Flash > Attīt.

2 Lai noņemtu objektu no tabulas

1. Atlasiet objektu.

2. Izvelciet objektu ārā no tabulas.

2 Lai ielīmētu tabulu no citām programmām

Jūs varat izgriezt vai nokopēt tabulu no Microsoft dokumenta un ielīmēt to .notebook dokumentā kā tabulu. Ja Jūs vēlaties izgriezt vai nokopēt vairāk kā vienu tabulu no Microsoft Word, Jums katra no šīm tabulām ir jāizgriež vai jānokopē atsevišķi.

2 PIEZĪME

Jūs varat arī izgriezt vai nokopēt tabulu no .notebook dokumenta un tad to ielīmēt Microsoft Word dokumentā. Tomēr tabulas formatējums Word dokumentā var atšķirties no .notebook dokumenta.

Jūs varat izgriezt vai nokopēt tabulu no Microsoft PowerPoint® dokumenta un tad ielīmēt to .notebook dokumentā kā attēlu. Tomēr Jūs nevarat to ielīmēt kā tabulu vai rediģēt un manipulēt ar tabulas šūnām, kad tā ir parādījusies Jūsu darba lapā.

2 PIEZĪME

Jūs varat izgriezt vai nokopēt tabulu no .notebook dokumenta un tad to ielīmēt PowerPoint dokumentā. Tomēr, ja šūnu saturā nav teksta objektu, šie objekti PowerPoint dokumentā parādīsies kā no tabulas neatkarīgi objekti. Jūs nevarat iekļaut ne-teksta objektus tabulas šūnās PowerPoint programmatūrā.


Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool