SMARTBOARD > Klientu atbalsts > Mācību centrs > Lietotāju rokasgrāmata > Jaunas SMART Notebook 15 iespējas > Koncepcijas kartes (domu kartes) veidošana

Jaunas SMART Notebook 15 iespējas

Koncepcijas kartes (domu kartes) veidošana

SMART Notebook 15 ir izveidota jauna pievienojumprogramma, kas palīdz ātri un vienkārši iesaistīt skolēnus mācāmās vielas shematiskā attēlojumā, izmantojot domu karti vai koncepcijas karti (tā šī iespēja nosaukta janajā programmatūras versijā).

Lai sāktu strādāt ar domu kartes izveidi, rīku rindā atver pievienojumprogrammas Puzle, tālāk noklikšķina uz ikonas CM0.

Darba lapā tiek ievietots pirmais domu kartes bloks. Ar klikšķi uz “+” zīmes pievieno pakārtotus blokus tik, cik tie ir nepieciešami. Tie ir savienoti ar līnijām. Līnijas ir bloķētas. Pēc atbloķēšanas tām var mainīt krāsu, biezumu un veit citas darbības.

CM3

Kā jebkuram objektam SMART Notebook vidē, arī šiem blokiem ir pieejama objekta izvēlne ar dažādu darbību apkopojumu. Tās sadaļā “Rekvizīti…” ir iespēja mainīt krāsu, teksta veidu un izmēru, pievienot animāciju.

CM31

 

Darba lapā ievietotu attēlu arī var ievietot domu kartes blokā. Šim nolūkam lapā obligāti jāievieto vismaz viens sākuma bloks un vajadzīgais attēls.

CM1

Tad attēlam ar rakstāmrīku apvelk noslēgtu apli. Attēls uzreiz tiek ievietots domu kartes blokā.

CM2

Jaunos blokus ar rakstāmrīka palīdzību savieno ar līnijām ar tiem blokiem, ar kuriem nepieciešams.

CM4

 

 


Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool