SMARTBOARD > Klientu atbalsts > SMART Learning Suite lejupielāde un instalācija

SMART Notebook lejuplāde un instalācija

SMART Learning Suite lejupielāde un instalācija

Jebkurš interesents var instalēt un izmēģināt SMART programmatūru. Uzsākot lejupielādi, licences aktivizācijas kods nav jānorāda. Lai izmēģinātu SMART Learning Suite mācību programmatūras komplektu, nepieciešams lejupielādēt un instalēt SMART Notebook.

Lejupielādi veic no ražotāja mājas lapas http://smarttech.com/. Atverot mājas lapu, dodas uz Support un izvēlās tajā Download SMART Notebook:

Lietotājam ir iespēja lejuplādēt jaunāko programmatūras versiju:

  1. Var izvēlēties 45 dienu izmēģinājuma versiju.
  2. Var izvēlēties ievadīt iegādātās licences aktivizācijas kodu.

Licences aktivizācijas kodu var pagūt ievadīt arī vēlāk izmēģinājuma perioda laikā. Par to, kā tas darāms, var izlasīt mūsu mājaslapas www.smartboard.lv sadaļā Klientu atbalsts/ Lietotāja rokasgrāmata/ Programmatūras licences atjaunināšana.

Bez SMART Notebook jaunākās versijas vēl ir pieejamas divas iepriekšējās, noklikšķinot uz saites Find older versions of SMART Notebook.

Labajā pusē ir norādīts, kādu produktu komplektu iegūst lietotājs (Your download of SMART Notebook includes). Var noskaidrot prasības datora komplektācijai, kurā tiks instalēta programmatūra SMART Notebook (System requirements and release notes)

Ja nolemts izmantot 45 dienu izmēģinājuma versiju, tad pēc izmēģinājuma perioda beigām varēs turpināt bez maksas izmantot ierobežotu programmatūras versiju, ja 45 dienu laikā tiks izveidots lietotāja konts.

Sīkāk par to mūsu mājaslapas www.smartboard.lv sadaļā Klientu atbalsts/ Lietotāju rokasgrāmata/ Lietotāja konts.

Instalāciju uzsāk ar dubultklikšķi uz lejuplādētā *exe faila, kas būs redzams datora ekrānā uzdevumu joslā kreisajā apakšējā stūrī. Tālāk jāseko instalācijas vednim.

Uzmanību! Svarīgi:

  • Jāpiekrīt, ka instalācijas gaitā ļaujat veikt izmaiņas savā datorā.
  • Atveroties instalācijas vednim, svarīgi piekrist noteikumiem (ieklikšķinot norādītajā kvadrātiņā I have read and accept the terms of use), lai varētu turpināt instalāciju.
  • Pēc veiksmīga instalācijas procesa beigām paziņojuma lodziņā tas jāapstiprina ar klikšķi uz Finish.

Lietotāja rīcībā būs sākotnēji norādītie produkti:

  • programmatūra SMART Notebook,
  • nodarbību aktivitāšu veidotājs SMART lab activities,
  • novērtējuma programmatūra SMART response 2 assessments,
  • digitālā tinte SMART Ink un SMART produktu draiveri, kas atbilst pārējai uzinstalētajai programmatūrai
  • iespēja strādāt ar mācību programmatūru komplektu SMART Learning Suite tiešsaistē

Uzmanību! Svarīgi:

Jau sākot ar SMART Notebook 17.0 vairs nav pieejamas aktivitātes, kuras vecākās programmatūras versijās izveidotas ar Lesson Activity Toolkit. Ja izmantojat šādas aktivitātes, pirms uzinstalēt jaunākās SMART Notebook versijas, pārveidojiet aktivitātes ar SMART lab activities iespējām.

 

 

 


Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool