SMARTBOARD > Klientu atbalsts > Mācību centrs > Lietotāju rokasgrāmata > Jaunas SMART Notebook 18.0 iespējas > Jauninājumi SMART Notebook 18.0

Jaunas SMART Notebook 18.0 iespējas

Jauninājumi SMART Notebook 18.0

 

Klajā nākusi jauna izglītības programmatūras SMART Notebook versija. Šobrīd ir iespēja savos datoros lejuplādēt un izmēģināt SMART Notebook 18.0.

Viens no būtiskākajiem jauninājumiem paredzēts tiem, kuri izmanto bezmaksas SMART Notebook versiju ar ierobežojumiem. Līdz šim viens no ierobežojumiem liedza mācību materiāla prezentēšanai izmantot pilnekrāna režīmu:

Tagad bezmaksas versijā tas būs iespējams.

Vēl viens jauninājums paredz jaunu dizainu krāsu paletei. Tāds tas būs redzams to objektu īpašību uzstādījumos, uz kuriem attiecas krāsu izmantošana:

SMART Notebook lietotāji līdz šim jau bija pazīstami ar maģiskā rakstāmrīka īpašību, ka uzrakstītais pēc neliela brīža izbalē. Interesants un noderīgs jauninājums ir iespēja uzstādīt laiku, pēc kura tas notiek:

Šī iespēja atrodama pie rakstāmrīka rekvizītiem (īpašībām) vai arī sānu sadaļā:

Pirms tam izbalēšanas laiku nebija iespējams uzstādīt. Turklāt tagad šāda īpašība pieejama arī parastajai rakstāmspalvai.

Svarīgi, ka veiktos uzstādījumus (arī līnijas biezumu) varēs saglabāt un izmantot līdz nākamajām veiktajām izmaiņām.

Līdz ar jauno SMART Notebook versiju lejupielādētas tiks arī jaunākas digitālās tintes SMART Ink un SMART produktu draiveru versijas:

Tādēļ ieteicams pirms jaunās programmatūras lejupielādes atinstalēt (norādītajā secībā):

  1. Iepriekšējo SMART Notebook versiju.
  2. Digitālo tinti SMART Ink.
  3. SMART produktu draiverus.


Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool