SMARTBOARD > Klientu atbalsts > Mācību centrs > Lietotāju rokasgrāmata > Interaktīvās tāfeles pirms-sezonas apkope > Interaktīvās tāfeles pirms-sezonas apkope

Lietotāju rokasgrāmata, Mācību centrs, Interaktīvās tāfeles pirms-sezonas apkope

Interaktīvās tāfeles pirms-sezonas apkope

359b09fc

Pirms sācies aktīvais interaktīvās tāfeles komplekta pielietojuma laiks mācību procesa nodrošināšanai ir nepieciešams veikt dažus pasākumus, lai sagatavotu risinājumu pilnvērtīgai darbībai un nodrošinātos pret nevēlamiem pārsteigumiem un mācību procesa pārtraukšanu atsevišķu situāciju gadījumos. 

Lai būtu pilnīgi pārliecināti, ka Jūsu interaktīvais risinājums ir gatavs jaunajam mācību gadam, nepieciešams veikt šādus priekšdarbus:

1) Pārliecinieties, vai visi signālu pieslēgumu vadi ir saslēgti. Vienkāršākais veids, kā par to pārliecināties – ieslēdziet savu interaktīvo risinājumu darba stāvoklī. Ja datora raidītais signāls tiek atspoguļots uz interaktīvās tāfeles virsmas un Jūs varat ar rokas pieskārieniem vadīt datora darbības no interaktīvās tāfeles, tas nozīmē, ka visi vadi ir saslēgti pareizi. 

  • Ja ieslēdzot interaktīvās tāfeles risinājumu, novērojat, ka interaktīvās tāfeles signālu lampiņa nedeg nevienā no krāsām (zaļa, oranža, sarkana), tas norāda, ka interaktīvā tāfele nesaņem strāvu no datora un visdrīzāk USB signālu kabelis nav savienots ar datoru un interaktīvo tāfeli, vai arī šis kabelis ir bojāts. 
  • Ja ieslēdzot interaktīvās tāfeles risinājumu, novērojat, ka uz projektora nedeg neviena signāla lampa, tas nozīmē, ka projektors nesaņem strāvas signālu. Iespējams projektora strāvas vads ir atvienots no strāvas ligzdas, vai, ja mēģinājāt ieslēgt projektoru ar tālvadības pulti, iespējams tālvadības pults bateriju resurss ir izsmelts (šajā gadījumā ieslēdziet projektoru no tā korpusa). 
  • Ja ieslēdzot interaktīvās tāfeles risinājumu, novērojat, ka uz tāfeles tiek projekcēts zils ekrāns ar uzrakstu „No signal”, tas norāda, ka projektors nesaņem signālu no datora. Šajā gadījumā, pirmkārt, pārliecinieties, ka projektora izejošais signāls ir uzstādīts atbilstoši izmantotajai projektora VGA ligzdai (pārsvarā tas ir „Computer 1” vai „PC-1”). Ja uzstādītais signāls sakrīt ar pieslēgto, tad iespējams, ka projektora un datora savienojošais VGA  kabelis ir vai nu atvienots, vai arī bojāts. 

2) Kad esat pārliecinājušies, ka interaktīvās tāfeles komplekts darbojas nevainojami, pārliecinieties, vai Jūsu interaktīvās tāfeles programmatūra SMART Notebook ir ar jaunākajiem atjauninājumiem. Par atjauninājumu pārbaudi un veikšanu, lasiet ŠEIT. 

 


Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool