SMARTBOARD > Klientu atbalsts > Ievads SMART Notebook programmatūrā

1.nodaļa. Ievads veidojot SMART Notebook dokumentus

Ievads SMART Notebook programmatūrā

SMART Notebook ir daļa no dažādu SMART programmatūru kopas, ko Jūs varat izmantot uz SMART interaktīvā produkta. Jūs varat izmantot SMART Notebook, lai izveidotu mācību materiālus vai prezentācijas .notebook dokumentā.

Katrs .notebook dokuments ietver vairākas darba lapas un katra darba lapa – vairākus objektus, īpašības un uzstādījumus. Jūs varat darba lapai pievienot brīvi zīmētus objektus, ģeometriskus objektus, taisnas līnijas, tekstu, grafiskus elementus, ar Adobe® Flash® Player savietojamu saturu, kā arī tabulas.

Jūs varat manipulēt ar šiem objektiem un izmainīt tos jebkurā brīdī.

Jūs varat saglabāt dokumentus tādā formātā, kas ļauj atvērt SMART Notebook Windows®, Mac vai Linux® operētājsistēmās. Jūs tāpat varat eksportēt Jūsu izveidoto dokumentu dažādākajos formātos, tai skaitā HTML un PDF.

Darba lapu kārtotājs attēlo visas konkrētā dokumenta darba lapas minimizētā formātā. Tiklīdz Jūs veicat kādas izmaiņas darba lapu saturā, SMART Notebook automātiski atjauno šos minimizētos formātus.

Jūs varat ienest attēlus, darba virsmas sagataves, multimedijas saturu un citus .notebook dokumentus vai darba lapas konkrētajā darba lapā, pārkopējot tos no iebūvētās galerijas. Galerija tāpat nodrošina piekļuvi šādiem resursiem:

  • Svarīgākie galerijas elementi – vairāki tūkstoši attēli un multimedijas saturs sakārtoti pa konrētiem mācību priekšmetiem.
  • Mācību stundas aktivitāšu rīki – individuāli pielāgojamu rīku un sagatavju kolekcija, kuru Jūs varat izmantot, veidojot profesionāla izskata un formāta interaktīvas mācību stundas.
  • SMART Exchange™ – tiešsaistes kopiena, kur Jūs varat sameklēt mācību stundu plānus, attēlus un citas lietas, un dalīties ar Jūsu pašu veidotiem materiāliem.

Jūs varat savam dokumentam pievienot kāda cita dokumenta kopiju, saiti uz dokumentu vai interneta saiti uz dokumentu. Tas ļaus Jums ātri atrast un atvērt dokumentus un mājas lapas, kad Jūs veicat sava dokumenta prezentāciju.


Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool