SMARTBOARD > Klientu atbalsts > Mācību centrs > Lietotāju rokasgrāmata > SMART Notebook™ 10.8 > 11.nodaļa. Galerijas > Galeriju atvēršana un pārvietošana

11.nodaļa. Galerijas

Galeriju atvēršana un pārvietošana

Galerijas satur attēlus, fonus, multimediju saturu, .notebook dokumentus un lapas, kurus Jūs varat izmantot savās mācību stundās. Galerijas nodrošina arī piekļuvi SMART Exchange un citiem tiešsaistes resursiem.

• Mans saturs

Jūs varat Mans saturs kategorijai pievienot savas bildes, fonus, multimediju saturu, mācību stundu aktivitātes un .notebook dokumentus un lapas.

• Galerijas būtiskākie elementi

Kad Jūs instalējat SMART Notebook programmatūru, Jūs varat instalēt arī Galerijas būtiskākos elementus (Gallery Essentials). Tā ir vairāku tūkstošu attēlu, multimediju satura u.c. galerijas elementu kolekcija, kas sakārtota mācību priekšmetu kategorijās.

• Lesson Activity Toolkit

Lesson Activity Toolkit ir kolekcija ar vairākiem savām vajadzībām pielāgojamiem rīkiem un sagatavēm, kuras Jūs varat izmantot, lai savu mācību stundu padarītu profesionālāku un interaktīvāku. Šī galeriju kategorija palīdzēs Jums izveidot skolēniem saistošu mācību procesu ar vārdu spēlēm, mīklām un grupēšanas aktivitātēm. Tā arī piedāvā Adobe Flash rīkus, kā paslēpt-parādīt un paņemt-nomest.

• Tiešsaistes resursi

Tiešsaistes resursi nodrošina skolotājiem, kuri izmanto SMART produktus, piekļuvi tiešsaistes resursiem. No tiešsaistes resursiem skolotājs var iegūt mācību stundu aktivitātes, programmatūras, kas plānotas izglītības vajadzībām, padomus, kā izmantot SMART produktus, un daudz ko citu.

Galerijas satur attēlus, fonus, multimediju saturu, .notebook dokumentus un lapas, kurus Jūs varat izmantot savās mācību stundās. Jūs varat pārvietot galeriju uz jebkuru no ekrāna sānu malām un izmainīt galerijas izmēru.

2 PIEZĪME

Ja Jūs pārvietojat, paplašināt vai paslēpjat galeriju, SMART Notebook saglabās uzstādījumus līdz nākamajai reizei, kad Jūs izveidosiet vai atvērsiet .notebook dokumentu.

2 Lai atvērtu galerijas

Nospiediet Galerija 2.

2 Lai pārvietotu galeriju

Nospiediet uz divu bultiņu 2 ikonas zem galeriju loga un pārvietojiet galeriju uz pretējo tāfeles laukuma pusi.

Nospiediet uz šīs 2 ikonas vēlreiz, lai atgrieztu galeriju atpakaļ sākotnējā pozīcijā.

2 Lai paplašinātu galeriju

Pavelciet galerijas robežu uz tāfeles laukuma pusi.

2 Lai paslēptu galeriju

Lai automātiski paslēptu galeriju, atķeksējiet Automātiski paslēpt lodziņu ekrāna apakšējā daļā. Nākamajā reizē, kad Jūs atlasīsiet kādu objektu tāfeles laukumā, galerija tiks minimizēta.

Lai no jauna atvērtu galeriju, nospiediet Galerija 2.

Lai noņemtu Automātiski paslēpt iespēju, izņemiet ķeksi no Automātiski paslēpt lodziņa.


Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool