SMARTBOARD > Klientu atbalsts > Mācību centrs > Lietotāju rokasgrāmata > SMART Dokumentu kamera SDC-330 > 1. Nodaļa > Dokumentu kameras sastāvdaļas

1. Nodaļa

Dokumentu kameras sastāvdaļas

Pielāgojama kameras roka un kameras galva

Jūs varat salocīt un pielāgot kameras roku. Varat rotēt kameras galvu, lai attēlotu objektus no dažādiem skata punktiem. Kameras galvai ir tālummaiņas ritulis, auto fokusa poga un LED gaisma ar gaismas ieslēgšanas/ izslēgšanas slēdzi. 

Vadības panelis

Varat izmantot vadības paneli, lai pārslēgtu kameras skata režīmus (Dators, kamera, SD karte), lai saglabātu attēlu atmiņas kartē un lai pielāgotu gaišuma uzstādījumus attēlam. Varat izmantot vadību un uzstādījumus arī kameras un SD kartes skata režīmā caur ekrāna izvēlni. 

Uz dažām kamerām Kameras skata režīms ir marķēts ar  simbolu.

Apskatiet Saprast datora, kameras un SD kartes skata režīmu , lai iegūtu papildus informāciju par šiem režīmiem. 

 Aizmugurējais signālu pieslēgumu panelis

 Signālu pieslēgumu panelī ir 12V DC, DVI-D izejas, VGA izejas, VGA ieejas, kompozīta video izejas un

USB-B pieslēgumu vietas.

Sānu signālu pieslēgumu panelis

Sānu signālu pieslēgumu panelī atrodas drošības slēdža ligzda, SD atmiņas kartes ligzda, USB-A savienojums, VGA, DVi-D vai kompozītās video izejas slēdzis un slēdzis izšķirtspējas maiņai – SXGA, WXGA, 720p vai XGA izšķirtspēja.

NTSC/PAL slēdzis

NTSC/PAL slēdzis ir dokumentu kameras apakšā. Ar šo slēdzi varat pārmainīt kompozītā video signāla izejas formātu televizoram. Skatīt NTSC un PAL maiņa 

 

Jauktās realitātes kubs

Ar jauktās realitātes kubu varat mijiedarboties ar 3D modeļiem SMART Notebook programmatūrā, lietojot jauktās realitātes rīkus. Skatīt Jauktās realitātes rīku lietošana ar SMART dokumentu kameru

 

   

Barošanas bloks

Dokumentu kameras komplektācijā ietilpst barošanas bloks ar attiecīgo strāvas kabeli. 

 

USB signāla pieslēguma vads

Lietojiet USV pieslēguma vadu, lai savienotu dokumentu kameru ar datoru. Jūs varat attēlot objektus, tvert attēlus un integrēt tos SMART Notebook dokumentā, kā arī kontrolēt dokumentu kameru no SMART Notebook programmatūrai.  

VGA signāla pieslēgumu vads

Izmantojiet VGA signāla pieslēgumu vadu, lai savienotu dokumentu kameru ar projektoru vai displeju. Jūs varat attēlot objektus, nofotografēt bildes un saglabāt tās atmiņas kartē, kā arī izmantot ekrāna izvēlnes funkcijas un iestatījumus. 

 
 Pret-spīduma lapa

Novietojiet pret-spīduma lapu uz dokumenta, lai samazinātu nevēlamu atspīdumu. 

 


Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool