SMARTBOARD > Klientu atbalsts > Mācību centrs > Lietotāju rokasgrāmata > SMART Dokumentu kamera SDC-330 > 1. Nodaļa > Dokumentu kameras programmatūra

1. Nodaļa

Dokumentu kameras programmatūra

Jūsu dokumentu kamera ir aprīkota ar programmatūru, kas uzlabos attēlu pārraudi no dokumentu kameras

SMART Notebook programmatūra un SMART produktu draiveri

Dokumentu kamera izmanto SMART Notebook programmatūru un SMART produktu draiverus. SMART Notebook programmatūra ir prezentācijas programmatūra, kas veidota, lai ar to būtu iespējams strādāt ar SMART dokumentu kameru un atbalstītu pieskāriena funkcionalitāti, ko nodrošina SMART Board interaktīvās tāfeles. Ja Jums papildus ir arī jauktās realitātes kubs, varat manipulēt ar 3D objektiem SMART Notebook darba lapā, izmantojot jauktās realitātes rīkus (apskatiet Jauktās realitātes rīku pielietojums SMART dokumentu kamerai , lai iegūtu papildus informāciju par šo funkcionalitāti).

 Jūs varat lejupielādēt SMART Notebook programmatūru un SMART produktu draiverus ražotāja mājas lapā – smarttech.com/software.

 Datora jaudas prasības varat apskatīt SMART Notebook programmatūras 11 versijas aprakstā vai specifikācijā (smarttech.com).

 

 

  • Lai izmantotu jauktās realitātes rīkus, nepieciešama SMART Notebook programmatūras 10.8 vai jaunāka versija. 
  • Pašlaik jauktās realitātes rīki ir pieejami tikai Windows® operētājsistēmai. 

 Image Mate programmatūra (tikai Windows)

Varat izmantot savu dokumentu kameru arī ar Image Mate programmatūru. Apmeklējiet SMART lejupielādes lapu ražotāja mājas lapā smarttech.com/software, lai lejupielādētu Image Mate programmatūru. 


Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool