SMARTBOARD > Klientu atbalsts > Darba vide tiešsaistē

SMART Learning Suite Online

Darba vide tiešsaistē

Pāreja uz sākuma lapu – failu bibliotēkas skatu un esošās aktivitātes apturēšana  Failus var aplūkot gan saraksta veidā, gan kā ikonas (redzama ievietotā faila pirmā lapa)
Norāde, cik skolēni pievienojušies tiešsaistes nodarbībai Noklikšķinot uz cilvēciņa, skolotājs izvēlās, vai stundas aktivitāšu izvēli un tempu (Lesson Pacing) noteiks skolēni vai pats skolotājs.
Objektu pārvietošana
Līnijas veida un krāsu iestatījumi (arī marķiera izvēle)
Dzēšana  Dzēšana iespējama arī, pieskaroties uzrakstītajam ar delnu (vai ar dzēšamrīku, ja strādājat pie interaktīvās tāfeles).
Papildus darba lapas ievietošana (Instant Page) nepieciešamo komentāru un  skaidrojumu veikšanai vai aktivitātes “Izplatiet to!” (“Instant Shout it out!”) ievietošana ideju izteikšanai un balsošanai.
Pārvietošanās pa atvērtā faila darba lapām uz priekšu un atpakaļ.
Sadarbības aktivitātēs skolēni var izmantot attēlu meklēšanu tīmeklī un pievienot atrastos attēlus mācību materiālam (ja tas ir nepieciešams). Skolotājs savā datorā var redzēt, kā tiek veikts šis uzdevums.
Sadarbības aktivitātēs skolēni var izmantot teksta lauciņu, lai vajadzīgajā vietā mācību materiālam pievienotu komentārus. Skolotājs savā datorā var redzēt, kā tiek veikts šis uzdevums.


Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool