SMARTBOARD > Klientu atbalsts > Mācību centrs > Lietotāju rokasgrāmata > SMART Notebook lejuplāde un instalācija > SMART Learning Suite lejupielāde un instalācija

SMART Notebook lejuplāde un instalācija

SMART Learning Suite lejupielāde un instalācija

Jebkurš interesents var instalēt un izmēģināt SMART programmatūru. Uzsākot lejupielādi, licences aktivizācijas kods nav jānorāda. Lai izmēģinātu SMART Learning Suite mācību programmatūras komplektu, nepieciešams lejupielādēt un instalēt SMART Notebook.

Lejupielādi veic no ražotāja mājas lapas http://smarttech.com/. Atverot mājas lapu, dodass uz Support un izvēlās tajā Downloads and Drivers.

Klikšķis uz  SMART Notebook and add – ons:

inst1

Tālāk klikšķis uz Notebook:

(Bez SMART Notebook jaunākās versijas vēl ir pieejamas divas iepriekšējās sadaļā Previous versions).

Izvēloties Notebook, nonākat jaunā lapā, kurā ir iespēja lejuplādēt jaunāko programmatūras versiju:

Labajā pusē ir norādīts, kādu produktu komplektu iegūst lietotājs (Your download of SMART Notebook includes). Zem lejupielādes pogas var noskaidrot prasības datora komplektācijai, kurā tiks instalēta programmatūra SMART Notebook (System requirements and release notes/ Technical Requirements)

Ja tomēr vēlaties lejupielādēt vecākās versijas, var doties arī uz Older versions of SMART Notebook and Administrator downloads.

Te arī būs atrodama norāde par jaunākās versijas izmēģinājuma periodu. Šobrīd tas ir 45 dienas. Pēc izmēģinājuma perioda beigām varēs turpināt bez maksas izmantot ierobežotu programmatūras versiju, ja izveidosiet savu lietotāja kontu.

Sīkāk par to mūsu mājas lapas www.smartboard.lv sadaļā Klientu atbalsts/ Lietotāju rokasgrāmata/ Jaunas SMART Notebook 17.0 iespējas.

Instalāciju uzsāk ar dubultklikšķi uz lejuplādētā *exe faila:

Tālāk seko instalācijas vednim.

Uzmanību! Svarīgi:

  • Jāpiekrīt, ka instalācijas gaitā ļaujat veikt izmaiņas savā datorā.
  • Atveroties instalācijas vednim, svarīgi piekrist noteikumiem (ieklikšķinot norādītajā kvadrātiņā I have read and accept the terms of use), lai varētu turpināt instalāciju.
  • Pēc veiksmīga instalācijas procesa saņemsiet paziņojumu par tā pabeigšanu, ko apstiprināsiet ar klikšķi uz Finish.
  •  Licences aktivizācijas kodu var ievadīt izmēģinājuma perioda beigās.

 

Jūsu rīcībā būs sākotnēji norādītie produkti: SMART Notebook, nodarbību aktivitāšu veidotājs SMART lab activities, novērtējuma programmatūra SMART response 2 assessments, digitālā tinte SMART Ink un SMART produktu draiveri, kas atbilst pārējai uzinstalētajai programmatūrai.

Uzmanību! Svarīgi:

Sākot ar SMART Notebook 17.0 vairs nebūs pieejamas aktivitātes, kuras vecākās programmatūras versijās izveidotas ar Lesson Activity Toolkit. Ja izmantojat šādas aktivitātes, pirms uzinstalēt SMART Notebook 17.0 vai vēl jaunāku versiju, pārveidojiet aktivitātes ar SMART lab activities iespējām.

 

 

 


Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool