SMARTBOARD > Ziņas > SMART Technologies BETT 2013

Ziņas

SMART Technologies BETT 2013

Interaktīvo risinājumu ražotājs SMART Technologies arī šogad piedalīsies izglītības tehnoloģiju izstādē BETT. Visi interesenti būs laipni gaidīti pie SMART stenda, kur starp jau iepazītiem risinājumiem, kā SMART Board interaktīvās tāfeles, SMART Response balsošanas un atbilžu sistēmas, SMART Dokumentu kameras un citiem, varēs iepazīt jaunākos risinājumus – unikālais SMART LightRaise 60Wi interaktīvais projektors, kas nodrošina rokas pieskārienu vadību projekcijas virsmai, turklāt nodrošinot divu lietotāju funkcionalitāti, un SMART Notebook aplikācija iPad planšetdatoriem, kas speciāli piemērota šo planšetdatoru iespējām.
 

BETT izstāde ir globāla satikšanās vieta visiem, kam tehnoloģiju attīstība ir aizraušanās.

BETT dod iespēju tūkstošiem apmeklētāju atklāt kā tehnoloģijas var uzlabot un papildināt mācību procesu no pirmsskolas līdz augstskolai. 2013. gadā BETT būs pieejamas arī semināru un apmācību telpas, kurās gūt dažādas noderīgas atziņas.

Katru gadu janvārī BETT kļūst par inovāciju, iedvesmas un vadlīniju smelšanās vietu. Šogad būs iespējams to visu smelties vēl vairāk, jo BETT notiks ExCeL kompleksā.

   

BETT ir ātrākais un labākais veids, kā vienviet redzēt visjaunākās tehnoloģijas un programmatūras!Autorizācija

Uzdod savu jautājumu

captcha

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool