SMARTBOARD > Ziņas > SMART Notebook 15 papildinājumi jau pieejami

Ziņas

SMART Notebook 15 papildinājumi jau pieejami

6. augustā ir nākusi klajā SMART Notebook ® versija 15.1, kas turpina SMART Notebook ® 15 uzsākto interesanto un vertīgo piedāvājumu skolotājiem un skolēniem, lai interaktīvās tāfeles izmantošana mācību stundās kļūtu arvien efektīvāka.

SN 15.1 vēl plašāk iekļauj integrāciju ar skolēnu mobilajām ierīcēm – viedtālruņiem un planšetdatoriem.

Jau vairāk nekā divdesmit gadus SMART ir uzturējis ciešus kontaktus ar SMART Notebook lietotājiem un regulāri pilnveido programmatūru. Jauninājumu pamatā ir pedagogu ir atsauksmes. Šīs atsauksmes ir palīdzējuši SMART Notebook kļūt par vienu no vispieprasītākajām izglītības programmatūrām, ko izmanto miljoniem skolotāju un skolēnu visā pasaulē.

SMART Notebook programmatūra ļauj pedagogiem izveidot interesantu interaktīvu mācību materiālu. Regulāri jauninājumi tiek veikti tādēļ, lai reaģētu uz izmaiņām citu tehnoloģiju lietošanā, tādējādi arī uz lietotāju vajadzībām. Jaunā programmatūras versija piedāvās:

  • “Shout it out!” – ideju izteikšanas aktivitāti, kas ļauj skolēniem no ierīcēm ar interneta savienojumu nodarbības laikā ātri atbildēt uz skolotāja jautājumiem, papildinot materiālu uz tāfeles ar vārdiem vai attēliem. Šī aktivitāte zināmā mērā aizstās līdz šim populāro XC Collaboration.
  • “Matching” – sniedz skolotājiem iespēju izveidot aktivitāti ar savu pielāgoto saturu, kas ļauj skolēniem pie interaktīvā displeja (tāfeles) sameklēt vienam objektam citu atbilstošo objektu.
  • “Fill in the blank” – iespēja izveidot aktivitāti, lai teikumā tukšās vietas aizpildītu ar atbilstošiem vārdiem vai frāzēm.
  • “Rank order” – šī aktivitāte ļaus veidot uzdevumus, kuros objekti jāsarindo svarīguma secībā vai pieaugšanas (dilšanas) secībā.

Turpmāk vairāk informācijas par šo piedāvājumu meklējiet ražotāja mājas lapā www.smarttech.com un mūsu mājas lapā latviešu valodā Klientu atbalsta sadaļā Mācību centra Lietotāju rokasgrāmatā. Lai veiksmīga gatavošanās jaunajam mācību gadam ar SMART!

 


Autorizācija

Uzdod savu jautājumu

captcha

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool