SMARTBOARD > Ziņas > SMART Notebook 15 jau pavisam drīz

Ziņas

SMART Notebook 15 jau pavisam drīz

Ar prieku varam informēt, ka pavisam drīz – jau 2015. gada 23. aprīlī SMART laidīs klajā programmatūras SMART Notebook 15 versiju. Kā zināms, šī programmatūra interaktīvās tāfeles SMART Board lietotājiem ļauj veidot gan interaktīvus mācību materiālus, gan veikt zināšanu kontroli un padarīt mācību procesu aizraujošāku un efektīvāku. Jauna versija vienmēr piedāvā kādus uzlabojumus vai jaunas iespējas. Kā būtiskākos jaunumus šoreiz SMART Tehnoloģijas uzsver divu jaunu pievienojumprogrammu radīšanu.

LAB1

LAB (Lesson Activity Builder) – jauna pievienojumprogramma, ar kuru var izveidot aktivitāti jēdzienu šķirošanai kategorijās. Tāpat kā iepriekš SMART Notebook 11 un 14, arī jaunajā versijā darbojas jau pazīstamā iespēja veidot objektu šķirošanu (Activity Builder). Jaunais piedāvājums ļaus šķirošanas aktivitāti izveidot ātrāk un vienkāršāk, turklāt to varēs pārvērst par aizraujošu spēli, pievienojot veidu, kā izvēlēties skolēnu, kuram jāveic uzdevums. To varēs izdarīt ar virtuālu metamo kauliņu, ruletes un vēl citu iespēju palīdzību.

CM

Concept Mapping  pievienojumprogramma domu kartes veidošanai. To varēs izmantot, lai parādītu saistību starp dažādiem jēdzieniem vai objektiem. Gan skolotājs, gan skolēni varēs vizualizēt kādu mācību tēmu, izveidojot domu karti, tādējādi padziļinot izpratni.

Aicinām sekot jaunumiem mūsu mājas lapā, sagaidot jauno SMART Notebook 15 versiju. Informēsim jūs par visām izmaiņām un palīdzēsim apgūt tās lietošanu.

 


Autorizācija

Uzdod savu jautājumu

captcha

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool