SMARTBOARD > Ziņas > SMART jaunais piedāvājums

Ziņas

SMART jaunais piedāvājums

SMART Technologies laidis klajā trīs veidu jaunus displejus, kas radīti, lai atvieglotu mācīšanu un mācīšanos un veicinātu sadarbības aktivitātes. Divi no tiem pārstāv tā saukto iQ tehnoloģiju un atbalsta vēl līdz šim nepieredzētu sadarbošanos ar personālajām viedierīcēm.

Jaunie displeji ir sekojoši:

  • SMART Board 7000 sērija, kas ir šobrīd vismodernākais interaktīvais displejs ar ļoti plašām iespējām. Ekskluzīvā iQ tehnoloģija dod iespēju displejam būt kā centrālajam objektam klasē, kas apvieno skolēnus, skolotāju, personālās viedierīces, klases displejus un programmatūru vienotā sistēmā, kas vērsta uz vislabāko mācību rezultātu sasniegšanu. Būtiskākās jaunās īpašības ir spēja atpazīt dažādu interaktīvu rīku komandas un izcilā pieskāriena kvalitāte HyPr (Hybrid Precision Touch), kas nodrošina augstu precizitāti.
  • SMART Board 6000 sērija, kas patlaban ir vispopulārākā izglītības iestādēs. Arī šeit darbojas iQ tehnoloģija un tiek nodrošināta viena pieskāriena darbošanās ar mācību materiāliem, programmatūru un dažādām aplikācijām.
  • SMART Board 2000 sērija ir SMART produktu līnijā pirmais bez pieskāriena displejs prezentācijas vajadzībām ar iespēju kopīgot ekrānu bezvadu režīmā.

Visi displeji aprīkoti ar mācību programmatūru SMART Learning Suite (aplikāciju komplekts izglītībai), kas ietver sevī gan SMART Notebook mācību materiālu un aktivitāšu veidošanai, interaktīvu uzdevumu sagataves SMART lab, novērtējuma programmatūru SMART response 2 un mākonī bāzētu programmatūru SMART amp ar iespēju veidot sadarbības aktivitātes skolēniem internetā.

Vairāk par programmatūru SMART Learning Suite var lasīt SMART Technologies mājas lapā vai mūsu mājas lapā.

Vairāk par jaunajiem displejiem var lasīt SMART Technologies mājas lapā.

Pievienotās iQ tehnoloģijas un atbalsts mobilo ierīču lietošanai nodrošina patiešām plašas iespējas mācību satura pasniegšanai un aktivitāšu veidošanai, kas, savukārt, veicina augstu mācību rezultātu sasniegšanu.

Šodienas izglītības svarīga iezīme ir sadarbība un dažādas aktivitātes, kas to veicina. Tas attīsta skolēnos daudz nozīmīgu prasmju, piemēram, radošumu, kritisko domāšanu, prasmi komunicēt, izteikt un aizstāvēt savu viedokli, un tās ir būtiskas prasmes dzīvei. Par to, cik svarīga ir sadarbība mācību procesā, runā arī SMART Technolgies pārstāvis Vorens Berklijs (Warren Barkley), stāstot par jaunajiem risinājumiem, kuri palīdz organizēt pilnvērtīgu mācību procesu gan visai klasei, gan skolēnu grupām, gan individuāli katram skolēnam. SMART programmatūra ir paredzēta efektīvam tehnoloģiju lietojumam sadarbībai un iedvesmojošam mācību darbam. Skolēni ļoti daudz sastopas ar tehnoloģijām un izmanto tās dzīvē, tādēļ skolotājiem jāmeklē to jēgpilns pielietojums arī mācībās. Ņemot vērā, ka ikdienā mēs visi galvenokārt tehnoloģijas izmantojam kā patērētāji, ir jāliek akcents uz to, lai skolēni mācītos kļūt arī par satura radītājiem, ne tikai izmantotājiem. Šobrīd jau aptuveni 70 miljoni skolotāju visā pasaulē izmanto inovatīvos SMART risinājumus izglītībai, jo saskata to nozīmi un daudzveidīgās iespējas mācību procesa uzlabošanā.


Autorizācija

Uzdod savu jautājumu

captcha

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool