SMARTBOARD > Ziņas > Skolotāju pieredze veiksmīgā tehnoloģiju izmantošanā

Ziņas

Skolotāju pieredze veiksmīgā tehnoloģiju izmantošanā

Izmantojot tehnoloģijas mācību procesā, galvenais ir katram skolotājam atrast savu īpašo veidu, kā to darīt, un redzēt tehnoloģiju vietu savā stundā pie konkrētiem skolēniem. Stunda ritēs dabiski, ja skolotājs jutīsies komfortabli ar tiem rīkiem, kurus nolemj izmantot. Ir ļoti svarīgi, lai skolotāji justos iedvesmoti un atbalstīti, pieņemot lēmumu, iekļaut darbu ar modernajām tehnoloģijām savā stundā. Ir svarīgi atļaut sev kļūdīties, pieņemt savas kļūdas, saņemot saprotošu attieksmi no apkārtējiem, gan no saviem skolēniem, gan no kolēģiem, gan no skolas vadības. Ja kāds kļūdās, tas nozīmē, ka tiek izmēģināts kaut kas jauns. Ir jāriskē un jāizmēģina jaunas iespējas, nevis jāskatās atpakaļ.

Tehnoloģiju izmantošana nav paraugdemonstrējums, un tehnoloģiju izmantošana nav pašmērķis. Ja skolā ienāk jaunās tehnoloģijas, visticamāk ir nepieciešams zināms laiks, kamēr skolotāji atrod to veidu, kādā tās viņiem noderēs visvairāk. Savstarpēja dalīšanās pieredzē ar savas skolas un, iespējams, citu skolu kolēģiem, var būt labs palīgs. Lai arī visi jau zina, ka tehnoloģijas labi noder atgriezeniskajai saitei, demonstrējumiem un interaktīviem uzdevumiem, daudziem skolotājiem pūrā ir interesanti pieredzes stāsti par visai netipiskām situācijām, kurās tehnoloģiju loma ir bijusi izšķiroša – palīdzot bērniem pārvarēt gan emocionālas, gan fizioloģiskas grūtības runāt klasē, gan palīdzot izsapņot savu nākotnes profesiju, gan atrast jaunus draugus citās valstīs. Daži tādi pieredzes stāsti ir izlasāmi SMART Technologies mājas lapā.

SMART Technologies izglītības tehnoloģijas un programmatūra ir labi saprotama, vienkārši un ērti izmantojama, intuitīva un draudzīga lietotājam. Dzīve ap mums mainās tik strauji, ka šodiena jau rīt būs kļuvusi par vakardienu. Strādājot ar SMART programmatūru, pavisam īsā laikā katrs skolotājs var kļūt par savu unikālu mācību materiālu veidotāju, kas ir piemēroti tieši viņa skolēniem un tieši konkrētajai situācijai.

 

 

 

 


Autorizācija

Uzdod savu jautājumu

captcha

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool