SMARTBOARD > Ziņas > Nākotnes klase

Ziņas

Nākotnes klase

Par to, kā palīdzēt skolotājiem uzlabot un pilnveidot digitālās prasmes, tiek domāts visās Eiropas valstīs. Tikai tad, ja skolotājs pats jūtas droši, darbojoties ar modernajām informācijas tehnoloģijām, viņam radīsies arvien jaunas idejas, kā labāk šīs tehnoloģijas izmantot savā mācību stundā un kā tieši iesaistīt skolēnus to izmantošanā.
Bez tām iespējām, kas Latvijas skolotājiem tiek piedāvātas tepat uz vietas, vienmēr var noderēt citu valstu kolēģu pieredze. Īpaši dabaszinātņu un matemātikas skolotājiem (taču ne tikai) lielisks pieredzes avots ir portāls Scientix, kurā var meklēt gan mācību materiālus, gan iespējas iesaistīties projektos, gan padiskutēt par dažādām tēmām ar citu valstu kolēģiem. Šajā portālā var sekot arī tālākizglītības semināru piedāvājumiem un pieteikties dalībai tajos. Tā ir iespēja doties uz apmaksātu vairāku dienu semināru Briselē, tā sauktajā Nākotnes klasē (Future Classroom Lab vai FCL).
Semināru tēmas ir ļoti dažādas, īpaši daudz to ir par informācijas tehnoloģiju izmantošanas aspektiem un iespējām. Ieskatieties FCL mājas lapas sadaļā Training, un jūs atradīsiet semināru piedāvājumu visam nākošajam mācību gadam. Piedalīšanās seminārā kopā ar citu valstu skolotājiem vienmēr ir ar īpašu pievienoto vērtību, jauniem kontaktiem, jaunām idejām.
Ar prieku gribas atzīmēt, ka Nākotnes klases aprīkojumā ļoti nozīmīga vieta ir visdažādākajām SMART tehnoloģijām – interaktīvajām tāfelēm, skārienjūtīgajiem ekrāniem, dokumentu kamerām u.c.

FCL2 FCL3 FCL4 FCL6 FCL8 FCL9

Lai izdodas atrast kaut ko piemērotu savai tālākizglītībai!


Autorizācija

Uzdod savu jautājumu

captcha

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool