SMARTBOARD > Ziņas > Jaunums! SMART Table™ – interaktīvais mācību centrs

Ziņas

Jaunums! SMART Table™ – interaktīvais mācību centrs

Galds1

SMART Table 442i interaktīvais mācību centrs apvieno mācīšanos, spēlēšanos un aktīvo sadarbību vienam ar otru vienā izcilā ierīcē.

 Pateicoties interaktīvajam mācību centram, skolēni, viens ar otru sadarbojoties pie interaktīvu aplikāciju atrisināšanas, attīsta dažādu sarežģītības uzdevumu risināšanas iemaņas. Neatkarīgi no tā, kāds mācību modelis izvēlēts attiecīgā uzdevuma izpildei –  darbs mazās grupās vai viens pret viens, šie uzdevumi var tikt veiksmīgi risināti uz vienas interaktīvas virsmas.

 Mācības mazās grupās

SMART Table iesaista jaunākos skolēnus un skolēnus ar īpašām vajadzībām aktīvās diskusijās, uzdevumu risināšanā un mazu grupu nodarbību aktivitātēs. Šīs iekārtas izturīgais un drošais veidols padara to par ideāli piemērotu pat hiperaktīvai klasei. SMART Table ir veidots tā, lai pie tā no visām pusēm piekļūtu arī skolēni, kas izmanto ratiņu krēslus.

Plašas mācību resursu iespējas

SMART Table Toolkit ļauj skolotājiem savām vajadzībām pielāgot vairāk kā 1000 gatavas nodarbību aplikācijas. Skolotāji var izveidot nodarbību ar katrai konkrētai mācību stundai atbilstošu tematiku vai piekļūt SMART Exchange™ interneta vietnei pa tiešo no SMART Table, lai atrastu aktivitātes, kas ir savietojamas ar SMART Table. Tāpat Jums paveras iespēja importēt SMART Notebook vidē izveidotas nodarbības, tai skaitā tādas, kurās iekļauts 3D saturs.

Galds2

Iezīmes:

Vienlaicīgs vairāku pieskārienu atbalsts

SMART Table atbalsta līdz pat 40 vienlaicīgus pieskārienus, nodrošinot 8 skolēnu patiesu sadarbošanos uzdevumu izpildē. Tas arī atbalsta vienkāršus žestus, piemēram, rotēšana, tālummaiņa u.c.

 Augstas kvalitātes displejs

SMART Table virsma sastāv no 42” LCD displeja ar 1080p izšķirtspējas kvalitāti. Izcilā attēla kvalitāte ar asiem attēliem un patiesas krāsas atspoguļojumu, ļauj šo ierīci izmantot pie jebkādiem gaismas nosacījumiem.

 Iebūvēts bezvadu (Wi-Fi) tīkls

SMART Table ir iebūvēts bezvadu tīkls, kas nodrošina iespēju pa tiešo pieslēgties SMART Exchange interneta vietnei, kā arī pieslēgties skolas vietējam tīklam no jebkuras vietas skolā.

 Mobils dizains

SMART Table ir veidots, lai to varētu pārvietot caur jebkurām standarta durvīm, tāpēc to var brīvi pārvietot no vienas klases telpas uz otru, ļaujot vienas skolas ietvaros brīvi dalīties ar interaktīvu pieredzi uz interaktīvā mācību centra vairākiem skolēniem dažādākajās mācību nodarbībās. Papildus var iegādāties riteņus, kas atvieglos iekārtas pārvietošanu.

 

Izturīgs un viegli uzstādāms

Izturīgais pjedestāls aizsargā pret tā apgāšanu un salaušanu no pat visentuziastiskākajiem lietotājiem un tas var izturēt ap 100 kg smagumu uz skrāpējumu drošo virsmu. Uzstādīšana ir vienkārša – SMART Table no iepakojuma līdz gatavam produktam šķir tikai 30 minūtes.

 Atdzīviniet interaktīvos objektus

Pieslēdziet SMART dokumentu kameru pie SMART Table interaktīvā mācību centra, lai tvertu un attēlotu bildes un video materiālus. Ja Jums ir izveidots SMART Notebook dokuments ar 3D saturu, Jūs varat izmantot SMART dokumentu kameru ar jauktās realitātes kubu, lai manipulētu ar objektu.

 Dalieties ar SMART Table saturu klases ietvaros

SMART Table komplektācijā ietilpst SMART Sync klases vadības programmatūra, kas nodrošinās iespēju dalīties ar SMART Table sagatavoto materiālu, piemēram, uz interaktīvās tāfeles, kur šo materiālu var apskatīt un tālāk apstrādāt citi skolēni.

 Garantija

SMART Table ir 2 gadu ražotāja garantija.

Galds 3

Aktīvās virsmas izmērs:

42” (pa diagonāli)

Displeja tehnoloģija:

LCD

Displeja izšķirtspēja:

1920×1080

Signālu pieslēgumu vietas:

4 x USB

4 x audi stereo mini Jack

 Dokumentu kameras pieslēgšanai:

1x USB

12V DC 

Kajene mazā

 

 

 

 


Autorizācija

Uzdod savu jautājumu

captcha

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool