SMARTBOARD > Ziņas > Jauni SMART risinājumi skolēnu sasniegumu veicināšanai

Ziņas

Jauni SMART risinājumi skolēnu sasniegumu veicināšanai

Visā pasaulē vairāk kā 70 miljoni skolotāju un skolēnu pazīst un izmanto SMART Technologies https://home.smarttech.com/ piedāvātos risinājumus izglītībai, lai mācību process būtu efektīvs, saistošs, motivējošs un saprotams. Tehnoloģijas un programmatūra tiek izstrādāta tā, lai palīdzētu sasniegt vislabākos mācību rezultātus, ļaujot skolēniem saņemt atgriezenisko saiti par paveikto, strādāt individuāli, sadarboties mazās grupās vai diskutēt visiem kopā.

Tāpat ļoti plašam skolotāju lokam ir pazīstama digitāla izglītības kompānija Tes https://www.tes.com/, kura strādā, lai atvieglotu skolotāju ikdienu. Tā izveidojusi teju lielāko profesionālo kopienu, apvienojot 8 miljonus skolotāju no 197 pasaules valstīm. Tes vietnē atrodami gan mācību materiāli, gan tālākizglītības piedāvājumi, gan iespēja komunicēt ar kolēģiem no dažādām valstīm un informācija par svarīgiem jautājumiem, kas saistās ar izglītības procesiem pasaulē.

Kopš 26. jūnija SMART Technologies sāk sadarbību ar Tes un klajā nākusi jauna vietne https://www.tes.com/inspiregreatness. Šajā vietnē varēsim meklēt jaunāko un aktuālāko informāciju par to, kā radīt apstākļus, lai skolēni mācību procesā iegūtu visvairāk un maksimāli attīstītu sevi, kā arī to, kāpēc mūsdienās tas ir tik svarīgi, kas ir tie rīki, ar kuriem atvērt skolēnu potenciālu un katru no viņiem iedvesmot vislielākajiem sasniegumiem.

Lords Džims Naits (Jim Knight), Tes padomnieks un bijušais Apvienotās Karalistes izglītības ministrs saka: “Bērni var mainīt pasauli – mums tikai jāieklausās. Vienīgā iespēja ir izglītot cilvēkus, kuri tic, ka viņi var radīt pārmaiņas un ka viņiem tas ir jādara. Mēs saskaramies ar nedrošu nākotni ar milzīgām problēmām. Panākt pozitīvas pārmaiņas var tikai tad, ja iesaistās ikviens.”

Veiksmīgu vasaru un daudz iedvesmas jaunam darba cēlienam! Lai jaunā vietne dod savu ieguldījumu arī mūsu valsts skolotāju darba atvieglošanā un bagātināšanā.

(attēls no https://www.tes.com/sites/default/files/styles/news_article_hero/public/sponsored-article/reaching_potential)


Autorizācija

Uzdod savu jautājumu

captcha

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool