SMARTBOARD > Ziņas > Ja pietrūkst ideju darbam ar interaktīvo tāfeli …

Ziņas

Ja pietrūkst ideju darbam ar interaktīvo tāfeli …

Skolotāji, kuri ikdienā strādā ar interaktīvo tāfeli SMART Board, noteikti ne reizi vien plašajā interneta piedāvājumā atraduši kaut ko sev piemērotu izmantošanai mācību stundā. Ja pašiem ir izdevies atrast ko interesantu, noteikti par to tiek stāstīts arī kolēģiem. Viena no visvairāk zināmajām vietnēm, kur meklēt dažādus mācību materiālus, ir TeachHUB.

T_Hub

Šajā vietnē pieejami arī resursi darbam ar interaktīvo tāfeli un norādes uz citām saitēm, kur atrast interaktīvus materiālus. Šie resursi nav pieejami latviešu valodā, taču nereti tas nav šķērslis veiksmīgam materiāla pielietojumam. Ja uzskatāt, ka materiāls svešvalodā stundā nav izmantojams, tas var noderēt iedvesmai sava materiāla izveidošanai.
Visiem SMART tāfeļu lietotājiem jau zināma vietne SMART Exchange.

S_E

Šajā vietnē brīvai lejuplādei pieejami dažādu valstu skolotāju stundu materiāli darbam ar interaktīvo tāfeli SMART Board. Tie ir dažādos mācību priekšmetos un dažādām vecuma grupām.
Teacher LED

T_L

šajā vietnē atrodami resursi matemātikas un angļu valodas stundām, ko var lietot darbam ar interaktīvo tāfeli, sekmējot efektīvu un saturīgu tās izmantošanu. Te atrodams interaktīvu uzdevumu krājums.
Topmarks

T_M

Te atrodams neliels, bet labs interaktīvu demonstrējumu un uzdevumu krājums dažādos mācību priekšmetos izmantošanai ar interaktīvo tāfeli.
Ir vēl kāda vietne, kurā apkopots ļoti plašs dažādu citu interneta vietņu piedāvājums, kurās ir lieliski materiāli darbam tieši ar interaktīvo tāfeli SMART Board. Šo materiālu izskatīšana gan prasīs vairāk laika, taču būs to vērts – materiāli ir daudzveidīgi un interesanti.


Autorizācija

Uzdod savu jautājumu

captcha

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool